Wpis z mikrobloga

@madmen: I z tego co pamiętam to w tej wersji 2005 było kilka fajnie zróżnicowanych rajdów. Obecnie super-hiper oficjalna gra WRC 4 składa się z rajdów, w których jedzie się #!$%@? 6 razy jeden OS w lekko zmienionych konfiguracjach.
  • Odpowiedz
  • 2
@lukaszlew77: WRC od Milestone to w ogóle żenada. Grafika gorsza niż w colinie z 2005, a samochody brzmią jak jakieś pierdy, nawet w NFS z 1998 roku lepiej brzmiały. No i widzę, że nie tylko ja zauważyłem ze cala gra opiera się na jednym, dwóch oesach osadzonych w różnych krajobrazach. Bylem mega zajarany gdy ogłosili, że będzie oficjalna gra WRC, ale tak kompletnie #!$%@? ten temat, że chce mi się
  • Odpowiedz
  • 2
@lukaszlew77: Drący mordę pilot, zresztą niepotrzebny na tych patelniach. Marzy mi się coś na kształt WRC z 2004 roku, które wyszło tylko na konsole, a było piękne - mega klimatyczne, jadąc oes można nawet było spotkać załogę, która właśnie miała wypadek, albo awarię, w obecnych grach wrc za grosz nie ma klimatu rajdów.
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: jeszcze kilka lat temu scigalismy sie z bratem i kumplem. Tryb Zrecznosciowy, trasa Wlochy i jezdzilismy na najlepszy czas jednego okrazenia. potem screen i mailem do brata, zeby pobic kolejny najlepszy czas czasami jezdzilo sie kolo 100 kolek jedno za drugim :P

robil tez tak ktos? macie jakies swoje czasy ?
  • Odpowiedz