Wpis z mikrobloga

Ciekawe co #onr powie na najnowszy materiał o nich? Pewnie znowu będzie że wszystko to kłamstwa, manipulacje i prowokacje. I fotoszop i komuna. Biedactwa, cały czas oczerniane, takie niezrozumiane ()

#ruchnarodowy #bekaznarodowcow #bekaznazistow

A tutaj dla przypomnienia, wielcy patrioci organizują marsz razem z b&h/c18. A filmik tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=a9iS4RsCrFY
list86 - Ciekawe co #onr powie na najnowszy materiał o nich? Pewnie znowu będzie że w...

źródło: comment_9TiUVOmE93AqwYWROTP4c8QP8bMnv0J1.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow: Bardziej mnie #!$%@? wstawianie logo otwarcie nazistowskiej organizacji terrorystycznej na flagę Polski. I oni się patriotami nazywają ... a współpracują z tym ścierwem
  • Odpowiedz
@steral: Ten z c18 to jest z c18, co nie zmienia faktu współpracy c18 z onr.

Proponuje troszkę wyluzować odnośnie tego C18. Po pierwsze, że jeden z nich pomagał nam w plakatowaniu i przygotowaniu Marszu. Po drugie zapowiedzieli się że będą i byli. A inne środowiska nas olały mimo, że w milionach się zapowiadały.


Za mało jest nacjonalistów w Kielcach żebyśmy sobie mogli wybierać z kim gadamy a z kim nie.
  • Odpowiedz
@danin: I tak byś powiedział że to prowokacja i fotomontaż ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież to standardowa reakcja u was.

Anyway, to było tylko dla przypomnienia, teraz się skupmy na obecnym temacie :P
  • Odpowiedz
@danin: Już dawno uzgodniliśmy że to antifa natrzepała 80 tysięcy postów, lub alternatywnie, DOKŁADNIE IDEALNIE TE których szczególnie nie chcielibyście nigdzie publikować ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dodatku tak złośliwie że aż hasła do różnych paneli admina, poczty itd działały.

Ja wiem i ty wiesz że tam nie jest zmienione nawet jedno słowo. Po co tak kłamiesz? Naprawdę chcesz budować wizerunek swojej organizacji na kłamstwie? Aż tak
  • Odpowiedz
@list86: Dla mnie ten materiał był śmieszny. Demokracja dla wybranych. Jeśli są znamiona faszyzmu czy innych to delegalizujcie nas pajace. Gdyby nie obóz MW z przyjemnością bym odwiedził Zakopane. Na pohybel internetowym wojownikom ;)
  • Odpowiedz