Wpis z mikrobloga

Ciekawe co #onr powie na najnowszy materiał o nich? Pewnie znowu będzie że wszystko to kłamstwa, manipulacje i prowokacje. I fotoszop i komuna. Biedactwa, cały czas oczerniane, takie niezrozumiane ()

#ruchnarodowy #bekaznarodowcow #bekaznazistow

A tutaj dla przypomnienia, wielcy patrioci organizują marsz razem z b&h/c18. A filmik tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=a9iS4RsCrFY
list86 - Ciekawe co #onr powie na najnowszy materiał o nich? Pewnie znowu będzie że w...

źródło: comment_9TiUVOmE93AqwYWROTP4c8QP8bMnv0J1.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: No widziałem na (ostatnim? przedostatnim?) marszu jak drzewko wymagało wyprostowania :) a i tworzenie nowych miejsc zieleni przez wyrywanie kostki brukowej, też się bardzo wam chwali!

Btw, poważnie szkoły was wpuszczają i pozwalają dawać dzieciom słodycze? dafuq. Przecież za takie coś dyrektor powinien od razu wylecieć ze stanowiska, już pomijając jakie to środowisko, to obcy wchodzi do szkoły i daje dzieciom słodycze... wtf.
  • Odpowiedz
@list86: Oni faktycznie urządzają raz na rok takie akcje. Np. zanoszą dzieciom z domu dziecka pluszaki, ale zanim choć jednego dadzą robią sobie 100 fotek i od razu do Internetu. Bezinteresowność przede wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wielooczek: Wiem też że sprzątają opuszczone groby itd. Nikt im za to złego słowa nie powie.

Ale nie przeszkadza im to następnego dnia namalować swastykę na murze, pobić kogoś lub urządzić imprezkę z motywem 14/88 i flagi konfederatów...
  • Odpowiedz
@ThePr0: Nie wszyscy. Są jeszcze jednostki nieświadome bandyckich założeń ugrupowań nacjonalistycznych i naprawdę wierzą w swoje idee (a szychy na górze śmieją się z ich naiwności i dostają wypłatę w rublach) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wielooczek: Co rozumiesz przez "bandyckie założenia" i skąd masz info, że ktoś dostaje wypłatę w rublach? Mam nadzieje że masz jakieś realne potwierdzenie swych słów.
  • Odpowiedz
@ThePr0: Nie, na przykład ONR Opole się odcięło od RN i ONR bo:

Faszyzujące okrzyki, działacze pod zdecydowanie za wielkim wpływem alkoholu, przekleństwa oraz hołota, z którą nic wspólnego mieć nie chcemy oraz nie powinna organizacja odwołująca się do idei narodowej.


Być może jeśli ONR Opole potrafi się naprawdę trzymać idei narodowej i naprawdę są patriotami, którzy się brzydzą b&h/c18, nie są rasistami czy innymi #!$%@?, to bym nawet ich
  • Odpowiedz
@wielooczek: Nie, bo podlinkowana wersja jest wewnętrzna, tylko do wglądu Holochera ;) oh wait..

Oficjalna wersja pod publikę była nieco inna, gdzieś na ngopole było ale nie chce mi się szukać.
  • Odpowiedz
@list86: O b&h/c18 dowiedziałem się akurat od ciebie (serio), więc raczej tylko wypaczone jednostki to popierają, odnoszenie się do ogółu i oskarżanie o nazizm czy faszyzm jest co najmniej niesmaczne i żałosne.
  • Odpowiedz
@danin: ja WIEM że to jest ONR (przynajmniej część z nich), tak jak i ty pewnie wiesz tylko wstyd ci się przyznać. Może nawet sam jesteś na jednym ze zdjęć?

Swoją drogą, tam nawet gość z Tormentii był, ten łysy po prawej - zdaje się że on gra na keyboardzie? Ten zespół co gra, jak to zwykle określacie, "muzykę tożsamościową" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sama elita!
  • Odpowiedz
@list86: Ale to dalej jednostki, choć to smutne, że ludzie z faszystowskimi poglądami wkraczają w szeregi organizacji nacjonalistycznych i poniekąd dyskredytują je, wygląda to jakby komuś na tym zależało ;) (a pewnie wielu osobą na tym zależy)
  • Odpowiedz