Wpis z mikrobloga

@polik95: Teraz legia będzie płakać i przekonywać wszystkich, że awans się im "należał". Otóż nie, uświadomię Was, awans Wam się NIE NALEŻAŁ i UEFA postąpiła słusznie, bo i zgodnie z regulaminem.
  • Odpowiedz
@polik95: taaa, już widzę jupitery, stadion pełen kibiców, finał LM, na boisku czołowa drużyna świata vs ... legia... ten awans nie dałby absolutnie NIC, powtarzam NIC, w kolejnym meczu byłby pogram.
  • Odpowiedz
@golagolagola: Awans dałby bardzo wiele i to nie tylko Legii ($$$), ale dla całej polskiej piłki było by to coś, nawet dla twojego klubu, no ale przecież lepiej hejtować Legię, bo taka jest moda....

  • Odpowiedz
@polik95: Kisnę z tego leczenia kompleksów przez całą Polskę. "Legia frajerzy", "ale wtopa", a to Legia jest obecnie jedyną w kraju drużyną z charakterem. Patrząc na europejskie puchary, jedyni polscy zawodnicy, którzy nie mają wypisane na twarzach frajerstwa. Nie ma się przy oglądaniu Legii tego przekonania graniczącego z pewnością, że zaraz któryś skiksuje w prostej sytuacji albo poplączą mu się nogi, czego już nie można powiedzieć o meczach Lecha czy
  • Odpowiedz
Wieczna beka z podludzi kłócących się o barwy klubowe,o rodzaj słuchanej muzyki czy marki samochodów ,gotowych sprzedać kosę pod żebro i obicie oponentowi ryja bo"Moja racja jest mojsza niż twojsza, bo moja racja jest najmojsza"

  • Odpowiedz