Wpis z mikrobloga

Siemka wszystkim, pytanko takie mam. Czemu wykopki sie tak strasznie przypierd**** do pisowni. Chociarz kazdy wie oco chodzi I tresc zdania jest interesujaca. Wystarczy jeden malutki blad I sie panosza jak nauczyciele polskiego.
  • 7
@diarrhoea: widzisz wlasnie oto mi chodzi, zadalem pytanie zwykle, moze z bledem a moze nie. A zaraz leci masa atakow w moja strone. Nigdy niebylem dobry z pisowni I mi to w niczym nie przeszkadza ale czy to jest powod zeby ludzia ublizac?
@David070593: Wiesz jak ludzie uczą się pisowni? Dużo czytając, najlepiej książek. O ile babola może strzelić każdy, tak pewnie rzeczy po prostu walą po oczach. Wyrażasz tutaj siebie i dajesz o sobie świadectwo tym co i jak piszesz, a patrząc na Twój styl pisania ma się wrażenie obcowania z prostakiem. Gorzka prawda.
Hehe, jestem jeszcze mlody ale zycie mnie zdazylo nauczyc ze niejest najwazniejsze jak piszesz, tylko co potrafisz. Prostak czy nie I tak radze sobie lepiej w zyciu z moja prostacka pisownia niz 3/4 calego wykopu. Widac poprostu ze niewarto tracic czasu na wypowiadanie swojej opini bo I tak cie wszyscy zjada jak bura suke za to ze jestes matolem z pisownie choc bys #!$%@? znal wszystki liczby "pi"
@David070593: Liczba pi, mój drogi przyjacielu jest jedna i od bardzo, bardzo dawna ta sama.

Cieszę się, że sobie radzisz, ale pytałeś o pisownię, nie o radzenie sobie w życiu. A z takim stylem pisania sprawiasz wrażenie po prostu osoby głupiej.

@David070593: Tak na przyszłość. Telefon czy przeglądarka pomogą Ci znaleźć błędy w twojej pisowni. Prędzej czy później będziesz musiał coś załatwić, co będzie wymagało od Ciebie napisania czegoś, kiedy pójdziesz do urzędu z pismem, które ma błędy, po prostu Cię tam wyśmieją.

Fajnie, że masz coś do przekazania, ale w momencie, kiedy osoba do której sie zwracasz dostaje tekst pełen błędów, bez interpunkcji to jej się po prostu to cholernie ciężko
Raczej mi sie nie przyda pisownia polskiego poniwaz mieszkam w uk. Skonczylem tu szkole I pracuje jako przedstawiciel handlowy. Tu jest calkiem inna kultura I choc zawsze bede polakiem to naprawde czasem idzie sie przekrecic ze zlosci na to jacy rodacy potrafia byc bezczelni. Choc czuje sie urazony rozumiem twuj punkt widzenia ;) dzieki ,)