Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #keion #gif

Dobra czas trochę na mój #boldupy (będą wulgaryzmy :D)

#!$%@? mać, jak wam wszystkich #!$%@? zawsze źle, no ja #!$%@?.

Dlaczego nie tagować tego i tego? Bo #!$%@? o to nie chodzi, że "dam sobie na czarną randomanimeshit i nie będę miał", bo #!$%@? nie jesteście sami na tym #!$%@? mirku.

Umiecie pojąć co to jest porządek shitu od normalnej dyskusji? Wejdzie random lub ktoś z nas do tagu z anime i ma pięknie dyskusje, newsy, pytania o anime. rady co obejrzeć itp. Wejdzie sobie do randomanimeshit i ma mnóstwo shitu.

To samo było na początku z tagiem animeboners (później ecchi i hentai), który został od początku oddzielony, aby to właśnie #!$%@? wam ułatwić #!$%@?ą nawigacje, ale #!$%@? NIEEEEEE! my chcemy wszystko w jednym #!$%@? tagu.

"Ej, ej, ale inni się plują o to, że robimy syf na mirko" I #!$%@? co z tego, sam #!$%@? czarnuje ciągle ich #!$%@? nowe tagi i #!$%@? bólu jakoś nie mam, niech się #!$%@? męczą z jednym #!$%@? kliknięciem myszki. No i #!$%@? rysowany obrazek dziewczyny lub czegoś innego oczów im #!$%@? nie wypali (szacunek dla nofapchallenge (mam nadzieje, że ktoś się nie poddał przez nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) ))

"Bo ktoś nie zauważy, że są inne tagi" To zapewne albo dostanie #!$%@? ode mnie (lub kogoś innego (dzięki)), albo po prostu napisze jakieś pytania do anime i to będzie prawidłowo. No i tak się ładnie rozrośliśmy, że ciężko go nie zauważyć i nie przejrzeć tego tagu i #!$%@? zrozumieć jego koncepcji.

"Nadal nie rozumie koncepcji tego" To #!$%@? wróć się do gimnazjum :]

Arghh, #!$%@?ście mnie :DDD

I mam jedne wielkie WTF! co wy #!$%@? ostatnio :D
BlackReven - #randomanimeshit #keion #gif 

Dobra czas trochę na mój #boldupy (będą w...

źródło: comment_91NKyByykOvFGDpjxtZCoV4wQN4vf3XK.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@BlackReven: tak się przyjęło, że największy hate jest na nasze #chinskiebajki i widać niektórzy chcą żyć we względnej zgodzie z resztą mirkujących, ale imo walić to mirko nie jest dla jakichś uprzywilejowanych grup, a reszta siedzieć cicho, jak nie pasi to czarnolistujcie ;)
  • Odpowiedz
@BlackReven: jest sobie kategoria czworokątów. Wśród nich są trapezy, prostokąty, a wśród prostokątów z kolei - kwadraty. Jeśli ktoś nie lubi czworokątów, to blokuje po prostu czworokąty - i nie widzi ani trapezów, ani prostokątów, ani kwadratów, ani żadnych innych czworokątów. Jak ktoś lubi czworokąty, to obserwuje wszystkie czworokąty. Jak ktoś lubi prostokąty, to obserwując prostokąty, będzie widział też kwadraty (które są szczególnym przypadkiem prostokątów) - chyba, że lubi same
  • Odpowiedz
@BlackReven: nie ma w tym najmniejszych znamion użyteczności. Ja to widzę jako drzewko tagów, gdzie od kategorii o szerszym znaczeniu odchodzą te o mniejszym. Wtedy można "odcinać" sobie gałęzie tego drzewka lub obserwować tylko szczególne.

I tak też zamierzam stosować.
  • Odpowiedz
@Goryptic: Skąd się biorą takie osobniki jak Ty,

Jeden też tu już jest uciążliwy i też nigdy nie potrafi tego zrozumieć (ale z racji jego stażu po prostu niech robi co robi, bo robi to :])

Stópką tupnąłeś? :DDD
  • Odpowiedz
Jest z 7 głównych tagów teraz z tymi pierdołami i uwierz mi, że nawet dziecko by to zrozumiało, które się kiedy stosuje


@BlackReven: Ale jeszcze się pojawiają jakieś #crossdressing czy inny syf, a uwierz mi nie każdy jest takim animefagiem co się tuli do dakimury czy marszczy do #hentai i nie każdy ma obowiązek orientować się we wszystkim bo to zakrawa o fanatyzm.

Struktura drzewka jest spójna i logiczna dla wszystkich i od lat ułatwia życie ludziom, czy to w trzymaniu plików na kompie czy w ogarnianiu tematów na
  • Odpowiedz
@Alkath: Napisałem głównych, #crossdressing #dakimatura to tylko poboczne stosowane z #randomanimeshit lub innym tagiem.

No popatrz, co za nowość, że V muzyka będzie znajdować się pod #vocaloid, a nie pod czymś innym :oo

Jest uzasadniony, właśnie to głównie ja + inni zrobiliśmy dobry porządek, a ciągle chcecie jakiś rozłamów i nie wiadomo po #!$%@? sprzeciwiać temu systemowi (funkcjonuje od kilku miesięcy
  • Odpowiedz
@BlackReven: Ano taka nowość, że z początku myślałem, że #randomanimeshit jest uniwersalny, bo trafiały sie pod nim różne rzeczy nawet pisenki z vocaloidami.

Wyobraź sobie, że nie każdy żyje tylko na wypoku i ma czas na ogarnianie wszystkiego.
  • Odpowiedz
@Alkath: Bo niektórzy nie potrafią tagować i czasami tak jest (no chyba, że jak ostatnio utwór jest na podstawie anime, no to można jeszcze) :D

Jak się szuka po tagach to się wszystko znajdzie, w końcu od czegoś one są.

Ale ma czas na kłótnie, a sam wkłada minimalny wysiłek w to, aby się dowiedzieć :]
  • Odpowiedz