Wpis z mikrobloga

Jako, że nasze grono tibijczyków ostatnimi czasy mocno się wykruszyło wpadłem na pewien pomysł.

Przygotowałem 50 pakietów startowych dla każdego mirka, który zacznie swą podróż z tibią na serwerze Antica i wbije 8 lvl.

W skład takiego pakietu wchodzi 1k + plate set + steel helmet + dwarven shield.

W przypadku postaci magicznych jest to spirit cloak, a paladynów belted cape.

Jaki mam w tym cel? Co mnie do tego zainspirowało?

Ostatnio z mirkami wyskoczyliśmy na małe pk botów i mi się spodobało i zdałem sobie sprawę, że jest nas zbyt mało.

Pamiętam dobrze pkowanie przy starcie #tibiazwykopem i brakuje mi tamtych czasów :)

Trzeba również wspomnieć, że mamy Gildię Tibijską (dla tych co nie widzą) "Tylko Mirko"

Aktualnie jest 132 członków, ale tylko 9-12 osób online. Na początku było 50-60. Wtedy była zabawa. Jednak wierzę, że uda się to przywrócić :)

Co trzeba zrobić?

Zaplusować ten wpis i wpisać komentarz wraz ze swoim nickiem. Dodam do vipów i wyślę obiecaną paczkę.

Jak ktoś będzie chciał ubić dragona na niskim lvlu chętnie pomogę, pobloczę, choć jestem Druidem xD

Dla 10 osób, które jako pierwsze wbiją 20 lvl przygotowałem 10 paczek, które zwierają bonus pod postacią 5k :)

Kto pierwszy ten lepszy!

#rozdajo #konkurs #gry #tibia #mmorpg

pisać w grze do: Jekhar

ps: Mam nadzieję na jakieś wspólne pk, gdy wbijemy 20 lvle :D
Pobierz R.....x - Jako, że nasze grono tibijczyków ostatnimi czasy mocno się wykruszyło wpadł...
źródło: comment_eqFBtoMjWCww6ckZvVGbNjDY0u1IqHAI.jpg
  • 27
@Rezix: Ja rozumiem, że starzy tibijczycy wychowani na 7.x mają w pamięci wyryte, że najlepsza na niski lev i tania tarcza to dwarven shield, ale mam taki mały protip: spike shield na markecie chodzi zwykle w podobnej cenie, a ma aż 2 defa więcej.

Wbijajcie levele, w październiku wracam do was :)
@Dramcio: dzięki za tip :)

@herejon: W którymś update to zmienili. Już nie ma pojedyńczych run. Bp Uhów to 2000 runek :D

@Fristo: 700 lvle siedzą w Yalahar i nowej wyspie. Rzadko spotykani. Thais jest pełne w depo. Dużo ludzi ogólnie wciąż gra. Na Antice średnio 600-700 osób online.Jeden z najstarszych serwerów i najpopularniejszy :)

@japco: mają wprowadzić stary system pvp na jakimś nowym serwerze. Jest to pewna
@Rezix: jeśli miałbym wrócić to tylko na te nowe serwery z zakazem transferów, które mają powstać w połowie sierpnia

ale nie wrócę, bo szkoda czasu na granie w to:D