Wpis z mikrobloga

@Andr3v: I o to Ci chodziło? Stary mogę Ci przesłać tego dolara na konto, żaden problem. Nie chcę mi się #!$%@?ć z czymś takim, tylko po to aby inni myśleli, że jestem jakiś super hojny. Skoro zdajesz sobie sprawę, że nabić takie kwoty to nie problem, to czemu nie ustawisz np. 10$? Praktycznie na jedno wyjdzie.

Z tymi 100zł chodziło mi o 25$ (czyli ponad 75zł).
@-PPP-: no wybacz. Gościu chcę oddać grę, jego warunkiem jest to, że inni też oddali gry. I Ty jeszcze się czepiasz? Nie marudź i wyjdź.

@Andr3v: i tak każdą z tych co było do wyboru mam ;) Ale i tak dzięki, bo znowu tag zaczyna żyć i coraz fajniejsze tytuły ;)
@-PPP-: Ale ideą SG jest nie tylko branie, a również dawanie. To przez typowe pijawki na takich portalach użytkownicy uciekają się do metod typu contribution.

I jeszcze raz powtórzę: $25 dolarów na SG nigdy nie równało się 75zł. Naprawdę wierzysz, że ludzie by dawali aż tyle?

A kwota jak pisałem jest nieprzypadkowa - ma zapobiec rozdawaniu darmowego Metro, The Ship czy DOTY2.
@Andr3v: Jak przecież właśnie ludzie rozdający tego typu gry mogą teraz startować w Twoim giveawayu :D

Zrozum to. Nigdy nie dałem gry z tej serii, ale nabiłem kilkanaście dolców kupując dwie gry w promocjach. Zrozum, że ustawienie takiego limitu wcale nie ograniczy pijawek, a może skrzywdzić tych, którzy nigdy nie bawili się w cwaniactwo typu metro czy dota. Chciałem Ci to tylko uświadomić. Jak wiesz to odejdź w pokoju. Ja też
@-PPP-: Ale dając niższy próg skrzywdziłbym tych, którzy faktycznie coś rozdali.

Spójrz na uczestników. jeden z nich specjalnie kupił Torchligtha2 i CS:GO tylko by je rozdać. Myślisz, że będzie fair jeśli przyjdzie sobie ktoś rozdał coś za co nie dał nawet złotówki?
@-PPP-: a Ty dalej ciągniesz? Ja mam $89.98 contribution a wydałem na to z 10-15zł może. I wcale nie jest to cwaniactwo, ot zdublowane gry z bundli i ostatnie moje dwie wrzutki. To @Andr3v robi konkurs na grę, to on ustala zasady, więc zamknij mordę i idź płakać gdzie indziej.
@Andr3v: Dalej nie rozumiesz. Za wystawienie doty 2 dostawało się właśnie tyle, ile chcesz od każdego aby dołączył do Twojego losowania. Jak więc chcesz, aby nie dołączali ludzie, którzy nie wydali ani złotówki, jeśli klucz do Doty 2 można było zdobyć za darmo (sam mam do rozdania 11)?

Powiedziałbym, że cel szczytny, ale metoda nieudana.

@11mariom: Post zgłoszony. Nie mam zamiaru z tobą dyskutować, nie jesteśmy na podwórku. Choć na
Ech, i taka dyskusja z ludźmi. W każdym razie - do administracji jak będzie patrzeć na ten zgłoszony post wyżej -> jak coś nie tak proszę o proste info, ostrzeżenie o którym będę wiedział a nie jakąś notatkę gdzieś u Was ukrytą ;)
Niektore osob sa w tym wpisie wyjatkowo zalosne :( zeby wzaic udzial w takim losowaniu wystarczy wydac dolara i chwile sie wysilic. Z akcentem na to ostatnie. Narzekania na to ze ktos cos rozdaje, heh. @cysioland Ty to juz w ogole odleciales. Jeszcze go zglos adminom, bo zasluzyl na bana za to ze wrzucil wstawke z wymagana kontrybucja :))
@Andr3v: Co mam wybrać? Żeby nabiło kontrybucje. Mam jeszcze pięć minut, help :P

Wybierz teraz:

1. Prześlij pocztą e-mail

Prześlij znajomemu wiadomość e-mail o prezencie zawierającą wszystkie informacje dotyczące uruchomienia Steam.

Adres e-mail odbiorcy

2. Prześlij bezpośrednio przez Steam

Prześlij znajomemu wiadomość o prezencie na konto Steam.

Uwaga: wybór tej opcji spowoduje również przesłanie wiadomości e-mail, aby upewnić się, że odbiorca otrzyma szybko prezent.

Zatrzymaj na później:

3. Przechowaj prezent w
@parachutes: 3.

W pozostałych przypadkach musisz dać grę w tym momencie (znaczy kupowania).

Jak leży w plecaku/ekwipunku możesz dać przez trade lub wysłać na pocztę. Ja preferuję jednak ten pierwszy sposób.
@Andr3v: Dzięki. A ja mam już 30$ nabite za tamtego bundla. Plus ten deus i już prawie nie czuję się jak pijawka. Ino punktów mi brakuje, żeby brać udział w Twoim losowaniu, ale to pewnie za godzinę się zregenerują ;)