Wpis z mikrobloga

  • 0
@przech:

1. Żaden

2. KeystoneJS

3. October

Drupal, WP, Joomla to dobre systemy ... w czasach inkwizycji. Radzę trzymać się najdalej jak to możliwe :P
  • 1
@fotexxx: CMSów nie, ale przestarzały shit już tak :) Jak słyszę joomla to mną telepie a na słowo "Windu" dostaję padaczki :P

A tak całkiem poważnie: oczywiście budżet === jakość, ale potrafiąc coś więcej niż zainstalowanie wp, templatki i wtyczek, przesiadka na coś nowszego jest banalna.

Zbudowanie czegoś na keystone zajmuje kilka razy mniej czasu niż napisanie prostego pluginu do leciwego WP, ale ok. Keystone śmiga na node.js - rozumiem -
@npsr: zgadzam się. Ale wiesz sam jak to jest. Webdev to praca usługowa w zasadzie. Czasem nie da sie przeforsowac czegoś ,bo klient usłyszał o Joomli czy WP i sie upiera.

Z mojego punktu widzenia (zawodowego) najlepsze rozwiązanie to aplikacja customowa ,ale wiem tez doskonale ,że nie każdego stać na to i ,że CMS będzie jedynym racjonalnym rozwiązaniem.

A jak jeszcze trafisz na klienta który wychodzi z założenia ,że wie lepiej
  • 0
@fotexxx: Nie webdev, tylko freelancer, uwentualnie pracownik "agencji interaktywnej" k'woli ścisłości. I tak, masz rację: dla tego się wypisałem z tego jakiś czas temu na poczet pracy nad produktem ;)

Co do aplikacji customowej: właśnie tutaj masz keystone ;) To platforma w której customy robisz szybciej, łatwiej i lepiej niż dopasowywanie panelu w wordpressie ;) A i przy okazji klient bardziej zadowolony, bo ma coś "szytego na miarę" ;)

A jak