Wpis z mikrobloga

@Kiziek: Zgadza się, ale ja już weteran ;) Może w tym roku w końcu mi się uda dostać na II rok (2 poprawki na wrzesień).

Od razu powiem, przygotuj się na ostre kucie majcy, logiki i matematyki dyskretnej (to takie kobyły na Iszym roku). I od razu wpisuj się do jakiejś grupy na fejsie, żeby być na świeżo (starsi koledzy, czyli np ja wrzucą Wam niezbędne materiały ułatwiające naukę).
  • Odpowiedz
@Kiziek: mieszkałem na bydgoskiej A i C i Nawojce. Nawojka dość nudna, bygdo blisko na agh i biedronki. Z tych dwóch wolę bygdoską, miło wspominam, mimo iż mieszkałem na starej C, z 6 kabinami prysznicowymi na blok :D Były jeszcze te w piwnicach :) Teraz Bydgo juz chyba cała wyremontowana, więc ją polecam jako pierwszą.

Żaczek zawsze spoko, chyba nadal jest podział na Zaczek Nowy (stary) i Żaczek Stary (wyremontowany). W
  • Odpowiedz
@draqul: ponadto te nowe poremontowane bydgoskie (nie wiem jak z A i B, czy już skończyli remont), ale C i D same dwójki i ładne warunki.

W Nawojce od 2os do 4 os.
  • Odpowiedz
@Kiziek: Z akademikami jest problem. Bo wszystkie w sumie daleko są. Żaczek najbliżej, i pokoje całkiem całkiem. Piast ogólnie przeżywa teraz remont, i jak uda im się przed październikiem skończyć to już zupełnie fajnie tam będzie. Z bydgoskich to warto rozważać tylko D i C. B wygląda jak szpital. Chyba najgorszy obecnie akademik. Agh ma wielką zalete - internet i dc++, ale w sumie piast też miał jak mieszkałem bardzo dobrego
  • Odpowiedz
@Kiziek: Najlepiej zaczek, bo najlepsze polaczenie na kampus (jezeli zamieszkasz na miasteczku/bydgo/piast to bedziesz stal w korkach codziennie rano na czarnowiejskiej ok 40-60min). Blisko do centrum + do bloni 50m + blisko do miasteczka. Ew. Nawojka - jeszcze blizej miasteczka ;D
  • Odpowiedz