Wpis z mikrobloga

@Tojtek: A to nie wina muzyki przez przypadek? Mocniejsza kompresja? Sprawdź ustawienia korektora dźwięku, a jeżeli korzystasz z CyanogenMod, to sprawdź czy w DSP Manager nie masz włączonej kompresji. Chociaż nie wiem czy te ustawienia w ogóle mają znaczenie przy odtwarzaniu przez BT
@Felonious_Gru: Ogólnie bez zarzutu. Nic nie przymula, da się nagrywać Asphalt 8 wbudowanym screenrecorderem i nie zacina, więc jest moc. :D Jako, że nie mogłem wytrzymać bez zmiany ROMu wgrałem portowany od G3, ale to konieczne nie jest, bo na stocku jest stabilny jak cholera. Co do tego bajeru zgłaśniającego, nie da rady. Te volume boostery, nawet z xda nie dają mi żadnej poważnej zmiany. :/

@xbonio: Ten sam kawałek.
@Felonious_Gru: Po kablu jest taka sama różnica. "Soniacz" wygrywa.

Niech bierze. :D Nie wiem, do czego w tym fonie można się przyczepić. Aparat jest spoko, a nawet jak jej nie będzie pasować, to są modowane na necie. Baterię można nawet jeszcze bardziej poprawić niektórymi ROMami.
@cofko: Pojawiały się problemy z niepożądanymi dźwiękami podczas słuchania muzyki, ale po aktualizacjach już wszystko gra. Nic nie łapie FC. Jak nie masz dziwacznych aplikacji typu Facebook/FB Messenger, to zrobisz czas powyżej 7 godzin na włączonym ekranie, więc tym bardziej warto zmienić. :D Na tym ROMie siedzę.

@Felonious_Gru: Przecież to prawie to samo.