Wpis z mikrobloga

@mlody_czyzyk23: jest wiele rodzajów wkładek. Jeżeli w każdych butach ci się coś takiego robi, to może oznaczać, że albo masz bardzo nietypową stopę i bez jakichś specjalnych butów będzie ci się tak robić albo jakieś płaskostopie czy inne skrzywienie stopy
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: zawsze lepszy jest lekarz. Jeżeli jest to jakieś skrzywienie to powinno się dać to skorygować przez odpowiednie buty lub wkładki. Nie wiem jaki lekarz się tym zajmuje, nie znam się na tym niestety.
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: jeśli w każdych butach Ci sie tak dzieje to @Estilio dobrze prawi, bo miałam podobny problem. Wyszło, że mam mocną wadę i potrzebuję wkładek, bo będzie klops. Jeden but się po prostu odkształci [zwróć na to uwagę], a inny nie i stąd takie akcje.
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: dobry sklep ortopedyczny i fachowiec zasiadający w środku. Badała mnie [mierzy wadę, każde Ci stawać na rożne sposoby, coś tam sobie porównuje etc.] i robi się wkładki na zamówienie, jesli trzeba albo cos sie składa z dostępnych w sklepie [jak coś bardziej standardowego i wystarczy je lekko przerobić].
  • Odpowiedz