Wpis z mikrobloga

KUCE, JESTEŚCIE TAK SŁABI Z TYM ŻE NAZYWACIE KAŻDEGO KTO NIE POPIERA JKM I KNP LEWAKIEM, ŻE AŻ SZKODA GADAĆ. POZA TYM POLITYKA JKM TO #!$%@? UTOPIA JAK TEORETYCZNY KOMUNIZM ALE NIE MOŻNA WAM NIC POWIEDZIEC BO OD RAZU PLUJECIE JADEM. I JESLI KTOS NIE ZGADZA SIE ALBO POWIE COKOLWIEK NA WASZA UKOCHANA PARTIE TO OD RAZU W WASZYM MNIEMANIU JEST WROGIEM I GO "MASAKRUJECIE", JA #!$%@?, CZY TO NORMALNE? #capslock #jkm ##!$%@? MANIACY
  • 12
@erbo: czytalem jakies wpisy na mikroblogu i ogolnie bylo o jakimś typie, wszyscy propsowali, nagle powiedzial cos złego o jkm to zaraz wielki fanatyzm. krew sie we mnie zagotowala
@fra234: nie wiem czy to prowo, normalnie bym to tak zrozumial ale ze jestem w srodowisku fanatyków (inaczej tego nie mozna nazwac) JKM, mogę powiedzieć ci tyle że nie jestem żadnym lewakiem i tu ugrupowania polityczne nie grają żadnej roli. też nienawidze lewaków z tym ich "papież #!$%@? polska #!$%@?" tylko oni przynajmniej nie atakują grupami i nie są w stanie skoczyc w ogien za ich jedyną słuszną partią, dlatego kuce
@fra234: dla mnie możesz być za dżedaj, nie obchodzi mnie to poki nikogo nie krzywdzisz, nie chodzi tu o polityke tylko o pewne zjawisko spoleczne ktore moim zdaniem jest szkodliwe. jesli kazdy mialby takie podejscie jak ty nie byloby tego postu :)