Wpis z mikrobloga

@empeash: Po co się nudzić w jakimś guwno-passacie, jak moge poszaleć we Włoskiej Alfie ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Alver: 1.9 ma stosunkowo nieduże spalanie, trochę mi to umila obraz tego autka :>

@wiktors96: Mi osobiście bardziej przypadła do gustu GT, ma w sobie coś ciekawego. 159 również mi się podoba, ale po prostu widać, ze to żadne coupe :/
@empeash: Passat, bo na ulicy co drugi samochód to Passat :I Budżet ok. 15 000, rozglądam się za innym, awaryjnymi opcjami, samochód kupuję dopiero za około pół roku, więc spokojnie najpierw zrobię gigantyczny research :b Jak masz jakieś propozycję ciekawych coupe w tej cenie to zamieniam się w uszy :3

@wiktors96: Beemki mnie jakoś odrzucają, może przez społeczność ich właścicieli xD

@marchewkowy: was :v ?
@Alver: Dokładnie. Znajomy ma AR GT, z którą był nawet w TVN Turbo, bo jego egzemplarz uznali (nie wiem na jakiej zasadzie xD) za najlepszy w Polsce, miałem okazję się przejechać i mam nadzieję, że będę taką Alfą śmigał sobie na co dzień :>
@Kanken: No tak, ja swoja miara. Pierwsza jaka mialem byla cala poobijana i drzwi z kopa. Ale #!$%@? jak to szlo. Dla mnie jesli idzie o fun z #!$%@? to numer jeden z normalnie osiaganych aut. Nie wiem i tak bym popatrzyl albo za BMW jak ktos wspominal albo za jakas japonia.