Wpis z mikrobloga

Mireczki w #wroclaw , mam problem. Wynajmuję mieszkanie na osiedlu Krzywoustego. Chcę sobie podpiąć internet z racji tego, że w tym mieszkaniu nigdy internetu nie było, a wykop trzeba jakoś przeglądać :D


I tutaj zaczyna się cała zabawa. Umówiłem UPC 28 lipca, jako że to jest oficjalny dostawca neta na mojej klatce (ma skrzynkę). Przyszli monterzy, podpinają i coś się krzywią na parametry sygnału. Posiedzieli z 4h, bo po drodze wyszło, że w mieszkaniu zamiast jednego gniazda satelitarnego jest aż 4. Wyszło że kabel pomiędzy mieszkaniem a skrzynką jest uszkodzony. Panowie przerwali montaż i poszli sobie. Zostałem poinformowany, że SM ma wymienić kabel. SM została poinformowana. Na drugi dzień przyszedł agent od UPC, który zaoferował mi lepsze warunki niż pierwotnie przez internet. Poinformował mnie, że to UPC informuje SM o wymianie kabla i tamci mają 3 dni (nie robocze) na wymianę. Agent umówił instalatorów na poniedziałek 04.08. No i w poniedziałek, gdyby nie życzliwy współlokator co udostępnił mi mobilny internet, nie dowiedziałbym się, że UPC mi przesunęło instalację na Środę. MAILA MI WYSŁALI. Dla kogoś kto zamawia u nich internet. >.<

Dzisiaj jest wtorek, administracja dzisiaj dzwoni i jakiś Janusz przez telefon mówi mi, że mam mu zapłacić za wymianę kable. Nawrzucałem mu, to kazał zadzwonić jak przyjdą monterzy to z nimi się dogada. I teraz jutro przyjdą monterzy, termin mi przepadnie bo nie zainstalują bez nowego kabla a ten Janusz to bóg wie kiedy mi to wymieni. Nosz #!$%@? mać!

Słyszałem wiele dobrego i złego o Moico, ponoć to jest satelitarny internet? Ręce mi już opadają.

Znacie dobrych dostawców w tej okolicy?

#upc #moico #internet #wroclawinternet #psiepole #kromera
  • 5
@Thyrun: jeśli chodzi o SM, przejdź się do nich osobiście, bo przez telefon nic nie załatwisz. Jak wejdziesz na piętro, wal prosto przez drzwi i w prawo, będzie pokój techniczny, czy jak to się zwie. Nie pchaj się przez sekretarki tylko od razu do panów decyzyjnych. Bądź miły i biedny to powinieneś się dogadać.

Co do internetu, kiedyś było media4, jednak zmienili nazwę, spytam kogoś ze znajomych. Była to tzw. osiedlówka.