Wpis z mikrobloga

Dżizajs, niektóre wykopki to jednak s---------y umysłowe. Napiszesz takiemu że nie zrobisz upgradu do Win8.1 bo nic się nie zmieniło od 7 i nie ma sensu kasy ładować to Ci taki napisze jeden z drugim "to sie cofnij do win xp hurr durr". Ja pieprze... Może od razu 3.11?

#marudzenie #oswiadczeniezglebidupy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@parsiuk: w domu używam 7 bo nie podoba mi się wygląd 8. Ci nowocześni i postępowi niech zajmą się swoimi sprawami a nie uszczęśliwianiem świata na siłę. Wystarczy że takie głąby siedzą w komentarzach na antywebie i spiderswebie.
  • Odpowiedz
@bramborak: Dziękuję, ale może jednak nie. Na Win7 mi wszystko działa co potrzebuję. Win8 mam w pracy więc wiem jak się na nim pracuje. Zresztą, jedyne co mnie w domu trzyma na Windowsie to gry - a te mi chodza na Win7 więc nie mam żadnej potrzeby żeby się pchać w kłopoty. :)
  • Odpowiedz
@parsiuk: Wiesz co powiem Ci tak: też byłem sceptyczny co do Win 8.1 aleeee kupiłem za te 10 ojro (a co, stać mnie) no i nie żałuje automatycznie się zoptymalizował pod SSD, Trochę w-----a to metro ale zdążyłem isę przyzwyczaić i wszystkie sterowniki zinstalował out of the box automatycznie zamontował mi share z samby i DLNA serwer (ʘʘ) puki co jestem mile zaskoczony stabilnością, szybkością i
  • Odpowiedz
@bramborak: Nie przeczę, że ma swoje zalety. Jako że jestem w c--j marudny to mi IT zainstalowało "Classic Shell" czy coś tam, żebym miał swoje menu Start. Ogólnie to śmiga na SSD w robocie. Ale do domu nie mam po prostu potrzeby. Nie widzę ani jednej rzeczy, której bym nie miał w Win7 a która by była warta tych €10.
  • Odpowiedz