Wpis z mikrobloga

Co te #rozowepaski to ja nawet nie.. takie małe #coolstory z miasta #szczecin które znalazłem na fb :)

Nie polecam salonu fryzjerskiego Beverly Hills na ulicy Krzywosutego tam w budynku gdzie jest helios poszłam tam w poniedziałek pierwszy raz i chciałam podciąć grzywkę podcinano mi ją maszynką do golenia i kobieta która to robiła zgoliła mi na zero jedną brew gdy spojrzałam w lustro nie mogłam uwierzyć że to się dzieje naprawdę powiedziałam do niej zszokowana że zgoliła mi jedną brew na co ona że ja już przyszłam bez brwi i wszystkie trzy wskoczyły na mnie że co ja im zarzucam jak ja brwi nie miałam jedna nawet powiedziała że może mam tak genetycznie masakra po co bym miała sobie zgalać jedną brew bez sensu jeszcze żądały ode mnie zapłaty masakra... idąc do salonu fryzjerskiego oczekujesz profesjonalizmu kto to słyszał żeby w tych czasach takie rzeczy jeszcze nie mieć honoru i się do tego nawet nie przyznać co za tupet i co najlepsze to okazuje się że ktoś tak o może zgolić ci brew a ty nie możesz z tym nic zrobić co jedynie obsmarować ich w internecie... więc jeśli nie chcecie stracić żadnej z brwi nie chodźcie do tego salonu
Do tego błyskotliwe komentarze:

Mam pytanie...zgoliłaś drugą?a może dorysowałaś tą zgoloną?
Ha haha hahaha pełen profesjonalizm ... jak długo trzeba cwiczyc zeby zgolic klijetowi brew , zeby sie nie połapał hahaha sorry ale niezla beka haahaha
Hahahahaha w #!$%@? smieszne sorry sprzedalabym jej lepa i wyszla a potem bym przyniosla paragon na odnowe brwi
Byłam w tym salonie w zeszłym roku.Chciałam tylko podciąć włosy1-2 cm, żeby ta moja nowa fryzurka wyglądała stosownie do wieku.Tak mi Pani fryzjerka ścięła włosy jakby garnek nałożyła mi na głowę i miała z tego szablon!!! Wyglądałam okropnie,byłam tak niezadowolona,że jej to powiedziałam,a ona mi na to,że się przyzwyczaję!!!! Szczerze także nie polecam tego salonu!!!!
zapuść se mewe 8)
  • 15
  • Odpowiedz
@kaziu12: Prawie popłakałem się z beki przy fragmencie, gdy 3 typiary na nią naskoczyły, że już przyszła bez brwi. Nawet nie wiesz jak bardzo #!$%@? uczucie hamowania beki w pracy :D
  • Odpowiedz
  • 2
Ludzie patrzą się na mnie dzwinie w pociągu bo płaczę ze śmiechu. Dobrze ze to wagon bezprzedziałowy to mogę się schować.
  • Odpowiedz