Wpis z mikrobloga

@Bartek2016: naruto, bleach, one piece, The Breaker New Wave, Gantz. Czytałem ale się pogubiłem i nie pamiętam na czym stanąłem Reborna, Fairy Tail, D. Gray-Man, Air Gear, Beelzebub, Ao no Exorcist, Shingeki no Kjoyin, Soul Eater, 1/2 Prince. Więcej nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@PanicInDetroit: bleach oglądałem - fillery wkurzające, nadużywanie hiper mocy (czyli bankai) w każdej walce, która powinna być używana od święta jako coś super hiper rzadkiego do tego ciągle powtarzające się schematy 6/10

naruto zwykłe anime, ale dla mnie to anime skończyło się dla mnie w połowie shipuudena (mimo, że ciągle oglądam i jest ok, ale to już nie to) 7/10

one piece fabuła spoko, zwykłe anime ciągle trzyma poziom takie tam lajtowe anime
  • Odpowiedz
@Bartek2016: na pewno spróbuję :) Ja od siebie polecam Gantza, ma szczególnie mroczny klimat jak na shounena i właściwie do samego końca nie wiadomo o co chodzi przez co trzyma w napięciu. Nie ma tego o czym pisałeś, czyli nadużywania super mocy. Jest za to dużo rozpaczy i cierpienia u głównych bohaterów. Zdecydowanie manga/anime dla odbiorców +18 nie tylko ze względu na sceny erotyczne. Co prawda widziałem tylko kilka odcinków
  • Odpowiedz
@PanicInDetroit: ja oglądam na wbijam.pl chyba najlepsza strona z dobrą jakością odcinków i profesjonalnym tłumaczeniem

i generalnie mówię o wersji tego anime z 2011 (wcześniejszej nie widziałem, ale mimo słabszej oprawy graficznej też może jest ok, ale ja tego raczej nie będę oglądał po super 2011 wersji - to jest to samo, po prostu taki reboot tego anime; no i 2011 poszła już dalej niż pierwsza wersja była)
  • Odpowiedz
  • 1
@Bartek2016: polecam animeon.pl

Ma mniejszą bazę anime niż shinden, ale za to bardziej przyjazny interface. Nie trzeba używać animelist by zapisywać i oceniac obejrzane tytuły.
  • Odpowiedz
@Omate: a znam znam

nie oglądam anime jakoś tak wiele, głównie jak mi się nudzi to rozpoczynam coś.

mam teraz kilka aktualnych serii, kilka za sobą i już nic raczej prędko nie będę oglądał

no może jakiś Gantz co kolega wyżej polecał czy coś, ale to wyjątki ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@Bartek2016: z moich ulubionych polecił bym ci psycho pass i full metal alchemist : brotherhood, obejrzalem oboe serie i druga (brotherhood) miażdży.
  • Odpowiedz
@Omate: a widziałem fma

pierwszą serię, a broterhooda już mi się nie chciało (zacząłem, ale przerwałem gdzieś tam) ;D

Niewiem czy czytałeś tam wyżej, ale bardzo polecałem Hunter X Hunter - obejrzyj sobie, srogo polecam
  • Odpowiedz