Wpis z mikrobloga

Hehe, pieski ukraińskie w sierpniu poczują śmierć ( ͡° ͜ʖ ͡°). W Rosji trwa mobilizacja, a tereny przygraniczne Rosji z Ukrainą są ewakuowane z ludności, rolnicy dostali termin do 3 sierpnia by zakończyli roboty i ewakuowali się.

Chcieliśta wojny zbóje banderowskie? To ją dostaniecie, ale potem nie płaczcie NATO HEŁP MIIII, bo wam wyślą listy ubolewania co wykazał angielski raport na szczycie NATO, Rosja rozwali armię NATO na luziku.

Przypominam, że Rosja będzie tylko łagodnym wstępem do śmiertelnej wojny. Chiny jak wkroczą na teren wojny, to wtedy zrozumiecie jak niepotrzebne było te majdanowanie.

A ja tymczasem pozdrawiam z pięknej Kanady ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jedyne kogo mi szkoda, to tej cywilnej ludności z Ukrainy, która nie chciała majdanu i tych wojen o Krym oraz z separatystami i banderowcami.

Ich naprawdę mi szkoda bo niczym nie zasłużyli by tak cierpieć.

#ukraina
  • 32
@PedroLeon: Chiny od dawna mają chrapkę na Syberię od Rosji. Rosja jak zacznie poważną wojnę, to rozleje się ona na Europę. Stracą niemało wojsk więc będą osłabieni militarnie, a dla Chin to będzie okazja by podbić sobie pozycję na liście mocarstw światowych. Skubną sobie Syberię i ruszą w stronę Europy.

@feevcio: Myślisz, że rolnikom z dupy kazali skończyć roboty i wynieść się z tych terenów? Ludności cywilnej też? Mobilizacja w
@PedroLeon: @Stadler: USA obecnie mają na coś innego chęć i dlatego odciągają uwagę Rosji na Ukrainę. Chodzi o Arktykę i niezliczone bogactwa mineralne.

O tym chyba nasz Max Kolonko ostatnio wspominał też w swoim filmie. Ucieszyło mnie to bo nasze posrane media nigdy nie pokażą sprawy Arktyki zgodnie z prawdą.

USA chciałyby najlepiej całą Arktykę dla siebie.
@feevcio: Nie wymądrzaj się tak bo jeszcze będziesz żałował i przepraszał. Jak mówiłem wyżej, że trwa mobilizacja i ewakuacja ludności cywilnej. Zatem logiczne, że teraz nie będzie super wojsk przy granicy bo musieliby być debilami.