Wpis z mikrobloga

Hehe, pieski ukraińskie w sierpniu poczują śmierć ( ͡° ͜ʖ ͡°). W Rosji trwa mobilizacja, a tereny przygraniczne Rosji z Ukrainą są ewakuowane z ludności, rolnicy dostali termin do 3 sierpnia by zakończyli roboty i ewakuowali się.

Chcieliśta wojny zbóje banderowskie? To ją dostaniecie, ale potem nie płaczcie NATO HEŁP MIIII, bo wam wyślą listy ubolewania co wykazał angielski raport na szczycie NATO, Rosja rozwali armię NATO na luziku.

Przypominam, że Rosja będzie tylko łagodnym wstępem do śmiertelnej wojny. Chiny jak wkroczą na teren wojny, to wtedy zrozumiecie jak niepotrzebne było te majdanowanie.

A ja tymczasem pozdrawiam z pięknej Kanady ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jedyne kogo mi szkoda, to tej cywilnej ludności z Ukrainy, która nie chciała majdanu i tych wojen o Krym oraz z separatystami i banderowcami.

Ich naprawdę mi szkoda bo niczym nie zasłużyli by tak cierpieć.

#ukraina
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MWittmann: Przypomnij mi to co napisałeś gdy Rosja będzie miała siły zbrojne które poradzą sobie chociaż z Anglią,Francją,Niemcami i nami.

Rosja bez atomówek to gówniana armia opakowana w sprzęt który w większości nadaję się do muzeum
  • Odpowiedz
@Koniasz: Wierz dalej w propagandę Zachodu, która ma spis wszystkich rodzajów wojsk, sprzętu. No, na pewno Rosjanie zapukali do drzwi zachodnich mediów i pokazali cały spis posiadanego sprzętu.
  • Odpowiedz
@MWittmann: Sprzęt wojskowy kosztuje grube pieniądze. Biedna gospodarka choćby wydawała większą część pkb na armie nie wytrzyma długo. Pojedź sobie do Rosji ale do mniejszych miasteczek to zobaczysz co to znaczy bieda
  • Odpowiedz
@Koniasz: Huh, Ty oczywiście zwiedziłeś każde "biedne" miasteczko i jesteś taki obeznany z Rosją i jej gospodarką. Uśmiałem się po raz kolejny. Produkuj się śmiało, poprawiasz mi humor.
  • Odpowiedz
@micky1: Nie sugeruję, że sam jestem obeznany, ale nie wierzę, że zachodnie media wiedzą wszystko. Tak samo jak rosyjskie i zachodnie media i amerykańskie nie mają 100% wiedzy nt. sprzętu, który mają amerykanie.
  • Odpowiedz
@MWittmann: Prędzej czy później tajemnica wychodzi na światło dzienne

Przedstaw mi może jakiś rosyjski sprzęt o podobnych parametrach(w podobnym okresie) do

Lockheed
  • Odpowiedz
  • 0
@MWittmann: Do sarkazmu i ośmieszającego tonu często uciekają się osoby, które same siebie i swojej wiedzy nie są pewne, tak jest w Twoim przypadku.

Gospodarka Rosji jest w bardzo słabym stanie, wystarczy spojrzeć na PKB. Rosja ze swoim potencjałem powinna być jednym z najbogatszych krajów świata. Drugim czynnikiem jest średnia długość życia, gdzie też Rosja wygląda słabo. Gdyby gospodarka była w dobrym stanie, Putinek nie machałby szabelką, bo miałby za
  • Odpowiedz
@MWittmann: Nie chciałbym psuć twojego szampańskiego humorku, ale nie wiem czy jesteś świadom, że jednym z największych przeciwników Rosji na arenie międzynarodowej jest właśnie Kanada - z powodu zatargów o arktyczne terytoria, które mogą zawierać węglowodory.

Zatem, jeśli to co mówisz jest prawdą, to być może dla ciebie też wzejdzie atomowe słoneczko.

Pozdrowienia dla pięknej Kanady ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz