Wpis z mikrobloga

Kilka godzin temu wróciłem z #woodstock2014, dziękuje przede wszystkim @PrzystanekWoodstock za organizację i dopracowanie rzeczy które mi się nie podobało (gastro przede wszystkim), oby rozwój nadal szedł w tym kierunku. Miejmy nadzieję że za rok nadal będę miał siły się z wami bawić! ()

Materiał z #woodstockowewykopiwo wrzucę później gdy trochę ogarnę materiał, bo troszkę tego nazbierałem przez cały festiwal.


#woodstock #woodstock2014
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzystanekWoodstock: Szybko bo niestety praca admina jest ciężka, i nawet w weekendy trzeba pracować. Co do gastro, to już w tym roku było O WIELE lepiej niż w zeszłym - pomysł z owocami absolutnie przedni, był większy wybór i samo żarcie takie bardziej normalne. Idealnie chciałbym po prostu powrotu do systemu z lat 2004 i 2007, gdzie zamiast 1 wielkiego cateringu były lokalne kostrzyńskie budki z jedzeniem wszelakiej maści. Mam
  • Odpowiedz
@PrzystanekWoodstock: Dodatkowo

- Darmowe prysznice/krany powinny mieć kanalizację, chodzi mi o spływy wodne, to raz na zawsze rozwiąże problem błota w tych rejonach. Z tego w jednym miejscu już tak jest, ale było za daleko od mojego obozu żeby to sprawdzić.

- Więcej płatnych pryszniców! Już w zeszłym roku pomysł był genialny, w tym roku miałem go 3 minuty od obozu, i udało mi się w oba dni z tego korzystać, ale realistycznie albo trzeba stać grubo ponad godzinę w kolejce, albo wyczekać do specyficznych godzin (między północą a 3cią) żeby tam wejść. Nawet za wyższą
  • Odpowiedz