Wpis z mikrobloga

Kiedyś włączałem mikrofon w swoim "jamniku" żeby nagrać muzykę z mojego ulubionego filmu na napisach końcowych, teram mam to wszystko pod ręką. Szkoda, że w Polsce stara seria Star Trek nie była tak popularna, bo teraz będąc siłą rzeczy w #wykopplus30club nie potrafię znaleźć innych osób, którzy jarali się tym w dzieciństwie :(

#muzyka #80s #startrek
myszczur - Kiedyś włączałem mikrofon w swoim "jamniku" żeby nagrać muzykę z mojego ul...
  • 4
  • Odpowiedz
@myszczur: Jestem z tych co lubią bardziej "pierwszą generację" (czyli Kirk, Spock, itp.) bardziej od tej następnej. Ale to pewnie przez to że następnego pokolenia obejrzałem około 2 odcinki. Fanem nie jestem, ale serial był dobry, pomimo niektórych głupot, przyjemnie się to oglądało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrHouse22: Serial to lata 60. Sam oglądałem z przymrużeniem oka ;] Ale części fabularne I-VI (1978-1991) to jeden z elementów mojego dzieciństwa i mimo wszystkich niedoskonałości, uwielbiam je do dziś.
  • Odpowiedz
@myszczur: Nie mam co się porównywać, za czasów swojej gimbazy oglądałem, więc nie czuję magii, nie mniej serial miał to coś, co przyciągało uwagę i swoistą duszę. Swoją drogą, nigdy nie chciałbym pracować jako ochroniarz w USS "Enterprise" :D
  • Odpowiedz