Wpis z mikrobloga

Hue hue, właśnie spotkałem #rozowegopaska który nie chciał ze mną w #podbaza zatańczyć wolnego bo byłem gruby :)

Podjechałem na myjnię i po piwo do sklepu, a ona wychodziła z niego razem z matim, sebą i resztą ekypy szli się nawalić jak messerschmitty(no w końcu środek tygodnia, heloł).

W sumie nie wyrosła z wyglądu na karynę i całkiem ładna nadal, ale szach mat, mogłaś podjechać razem z człowiekiem na jakimś tam poziomie limuzyną(huehue) pod sklep, a teraz szlajasz się z matim i sebą... Ale to i dobrze, że ze mną nie zatańczyłaś. Jeszcze by coś z tego było i stałbym się sebą bez 15k na miesiąc :), a tak to ze swoją narzeczoną mogę spokojnie planować ślub :). Nawet mi jej nie żąl.

Załączam poglądowe zdjęcie piwa :P.

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
KotoFan - Hue hue, właśnie spotkałem #rozowegopaska który nie chciał ze mną w #podbaz...

źródło: comment_AWFJzP0DeoSTkzGFof4ame7oS5zfzpGR.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pietrek16: ja też, dzisiaj widziałem innego matiego i sebę co to byli w podstawówce fajni bo palili fajki :), szli w bujanym stylu, w drsowatym stroju ze swoim fajeczkiem, wsiedli do swej zardzewiałej fury i odjechali z piskiem :). Ja czekałem sobie wtedy na narzeczoną co to przez nią nie jest mnie żal @Szfajcar: :) (jak ktoś śledzi mnie to wtedy jakiś #rozwypasek jechal radośnie pod
  • Odpowiedz