Wpis z mikrobloga

@xSQr: za to ja sobie przypominam...

Ciezko uwierzyc w ten Twoj wiek, malzenstwo etc, jak takie numery odwalasz na mikro....

Jestes strasznie falszywy albo szukasz mega atencji. W wiek tez ciezko uwierzyc patrzac na takie zachowanie.

To co nie ma wiecej wpisow o zapuszczonych mezatkach etc? wrzuc cos o grubasach, to takie zabawne, grube, zapuszczcone i nie dbajace o siebie kobiety....
  • Odpowiedz
@xSQr: nie bardzo, nie rozpamiętuje afer i gównoburz. O co wtedy chodziło, kolejna której nikt nie chce czy coś w ten deseń? Bo frustracja u niej mocna xD
  • Odpowiedz
@mentosh: też już za dobrze nie pamiętam o co chodziło i olewam to. Czepia się do tego co kiedyś napisałem - widocznie uważnie musiała prześledzić mój profil z dwóch lat i powyrywać coś z kontekstu żeby się dopieprzyć.
  • Odpowiedz
@xSQr: nawet sam juz nie pamietasz co? wstydz sie czlowieku, jezeli masz tyle lat na ile co mowiles mi w naszej prywatnej rozmowie, to ciezko uwierzyc, czytajac poznijesze wpisy...
  • Odpowiedz
@xSQr: chodzi mi o Twoja dwulicowsc.... i o nic wiecje, widze, ze kasujesz moje komentarze, ciekawe co Ciebie w nich drazni


@Babcia_Miecia: Musiałabys mnie naprawdę dobrze poznać, żeby ocenić czy jestem dwulicowy, ale mnie nie znasz.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz