Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nama: rózowy pasku, my wszyscy zgodnie adorujemy jej piękne, silne, wysportowane ciało (idealny tyłek!!!)... ale żadnemu facetowi poparzona i zniszczona przez promieniowanie słoneczne twarz z ostrym makijażem się po prostu nie podoba.
@Vonsatch: widzisz w tych pikselach i szumach poparzenia i zniszczenia cery? Ryly? :D ja tam widzę tylko zmarszczki mimiczne i podkrążone oczy, to drugie po ciężkim dniu lub nieprzespanej nocy (pani ma dzieci, nic dziwnego) może się pojawić u każdego, żeby na drugi dzień zniknąć bez śladu ;)

Otwórz zdjęcie jeszcze, bo mam wrażenie że swoje daleko idące wnioski wyciągnąłeś jedynie na podstawie ciemniejszej karnacji, mamy lato, ciężko zachować śnieżnobiałą cerę.
@nama: Oparzenia słoneczne, potocznie zwane opalenizną, bo chyba źle mnie zrozumiałaś. Słońce (/solarium) niszczy cerę i przyśpiesza starzenie i tak, to widac. I nie, nie da się tego ukryc toną makijażu. I nie, nie da się uzyskac takiej opalenizny nawet w najgorętsze lato, jeżeli się nie ma takiej intencji. Wielogodzinne smażenie na słońcu, raczej nie w Polsce albo bardziej prawdopodobne - solarium. Albo jedno i drugie.

Dwa, za dobrze znam kobiety
@Vonsatch: ja nie neguję szkodliwego wpływu promieni słonecznych, tylko bawi mnie analiza stanu czyjejś skóry na podstawie zdjęcia z masą szumów i ogólnie kiepskiej jakości, z kiepskim światłem :D teraz jeszcze doszła analiza psychologiczna: "która w pogoni za jakimś ideałem Barbie"'

" I nie, nie da się uzyskac takiej opalenizny nawet w najgorętsze lato" widać że w bloku mieszkasz :D mój tata wygląda jakby właśnie z Egyptu czy innej Tunezji wrócił