Wpis z mikrobloga

@Colek: @Liquid_Snake: Jako, że mam jedną z większych biedronek w mieście (już pierwszego dnia od wprowadzenia miałem płatność kartą, 5 czynnych kas) to zawsze wrzucali wszystkie gry jakie były w promocjach i spokojnie przez tydzień można było niektóre tytuły kupić.

Dlatego tak gdzieś w granicach 10-11 lecę po Injustice i Lost Planet 3.
@Liquid_Snake: szczerze, to nawet nie wiedziałem co to są kroksy, zanim zobaczyłem video, generalnie ubieram się w dzinsy i tiszert, nie jestem obyty w świecie mody ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Liquid_Snake: ja nadal nie potrafię zrozumieć tego zjawiska, jak każdy wie jestem człowiekiem światowym i mieszkałem w wielu krajach europy i sandały w połączeniu ze skarpetami widywałem, chociaż sam nie noszę sandałów bo kojarzą mi się z jezusem.
@Sad-: szkoda że jest taka nagonka bo np. w butach mi za gorąco ale już same sandały to za bardzo wieje po stopach i skarpetki z sandałami to taki kompromis, nie jest za zimno i za gorąco ale ktoś powiedział że to złe i dupa, marzną mi stopy bo pogoda w IE jest zmieniana co 5 min ;(
@Liquid_Snake: Jest wiele rodzajów obuwia, które można dobrać uniwersalnie. Dobre buty z membraną i noga zadowolona, nie ma się co bać ani słońca ani deszczu. Sam nosiłem takie buty jednej znanej firmy, aczkolwiek gdy rano się obudziłem po domówce u kogoś obcego, rano już butów nie było, teraz boję się kupować drogie obuwie.