Wpis z mikrobloga

#koswdomu

Chwile nie było wpisu z Igą, z jednej strony dla tego że nie miałem czasu, a z drugiej bo nic się tak na dobrą sprawę nie działo. Robię większą kolekcję zdjęć Igi, którą pewnie niedługo się pochwalę.

Iga to super budzik, uwierzcie mi. Znalazła sobie kilka sposobów jak budzić mnie i rozowego paska. Różowego paska budzi tak, że siada na poduszkę obok głowy i skubie jej włosy. Mnie budzi na kilka sposobów (może dlatego że sen mam mocniejszy). Siada na głowę lub poduszkę i zaczyna ćwierkać do ucha, jak to nie pomaga to idzie i dziobie mnie w palce u rąk (lub nóg, zależy które wystają spod kołdry :D), a jeżeli i ten pomysł zawiedzie to wraca na poduszkę lub głowę i po ćwierknięciu zaczyna dziobać w ucho :) Powiem wam śmiechowo, człowiek nie ma serca się na nią denerwować jak tak budzi :)))

Iga bardzo fajnie zaczęła śpiewać ale niestety nie da się tego nagrać bo najczęściej śpiewa jak włączam muzykę na komputerze, z kolei jak wyłączę to natychmiastowo milknie. Bardzo muzykalna z niej ptaszyna.

Na dziś kolejny filmik z kąpieli. Trochę z innej perspektywy nagrany :)

#pokazptaka #smiesznypiesek #ptaki #zwierzak #zwierzeta
Szokatnica - #koswdomu



Chwile nie było wpisu z Igą, z jednej strony dla tego że ni...
  • 19
Coś jej zaświeci jakiś pierścionek, to go w dziubek i zrzuca z komody :D


@Szokatnica: niezły pomysł na biznes, myślałeś, by ją zabrać do jakiegoś jubilera? ( ͡° ͜ʖ ͡°)