Wpis z mikrobloga

@getrag: Nie gram od dawna ale jak grałem to chronologicznie Teon, RPG- Club x5, x15, x3, L2ws x5 (ruski serwer) no i GOD z ciekawości ale odpuściłem na 93 lvl-u o ile mnie pamięć nie myli.

@Sadorus: Nie wiem czy jeszcze mam gdzieś konto - chyba tylko na retailu, zazwyczaj po zakończeniu poszło wsio na allegro - całkiem niezły profit był dla osoby, która nie pracowała ;)

@Re-volt: Jakie
@xEnzo: idea cp wszystko zepsula. pamietam, ze wzielo sie z koreanskich serwerow. Na samym poczatku prelude-c3 jak skladalo sie sety calym klanem to bylo kilkudziesieciu zgranych graczy i trzymales sie z kims wiecej niz 7 osobami z cp. teraz polecam czekac na europejskiego/amerykanskiego classica. niedawno uruchomili taki serwer w korei i bardzo duzo osob tam gra. idea polega na tym, ze startuja od c1 i co pol roku jest update kroniki
@Re-volt: Dla mnie CP było świetne gdy miałem spory zapał do gry, dochodzenie do end game'u nieporównywalne do spontana, gdy się miało zgraną ekipę, wchodziło w wyznaczonych godzinach i gnało na grind/pvp/siege nie siedząć w mieście po 1h dobierając support - to było fajne. Później gdy chwytała monotonia gra w wyznaczonych godzinach już mnie męczyła, odbierała przyjemność, jednak spontan też nie był już taki piękny, ogólnie wspominam dobrze i czasy gry
@xEnzo: Oczywiście nie chcę żadnych itemów xD. Po prostu przypomniały mi się lata 2005-2007, lata kiedy grałem w #tibia i takie teksty były na porządku dziennym. Biedaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)