Wpis z mikrobloga

#praca #pieniadze #praktyki

Dzień dobry Mireczki. Właśnie załatwiam sobie praktyki studenckie. Jestem na 3 roku airu na PWR. Nigdy nigdzie się nie zatrudniałem. Praktyki znalazłem w firmie po drugiej stronie ulicy.

http://www.praca.egospodarka.pl/oferty-pracy/dolnoslaskie/Programista-Systemow-Embedded,37704240.html

Wygląda na to, że tu jeszcze nikogo nie znaleźli, bo moje praktyki będą zbliżone do tego stanowiska.

Gość który chyba jest tam jakimś głównym programistą nie bardzo chciał ze mną rozmawiać odnośnie płatności praktyk. Stwierdził, że po dwóch tygodniach wprowadzenia możemy porozmawiać odnośnie następnych dwóch tygodni.

Pytanie do was ile pieniędzy należy sobie zażyczyć za taką praktykę, jeśli będzie mi dobrze szło i będę dość produktywny jak na studencika bez doświadczenia.

Jak zostać #programiscizwykopuzarabiajacy10000zl ?
  • 4
  • Odpowiedz
Stwierdził, że po dwóch tygodniach wprowadzenia możemy porozmawiać odnośnie następnych dwóch tygodni.


@kacperinjo: ( ͡° ͜ʖ ͡°)


w firmie gdzie ja kiedyś miałem praktyki było one też darmowe, ale pod koniec praktyk można było zgłosić jakieś usprawnienie produkcji i z osobami które zgłosiły podpisywali umowę i kasa była (zawsze kilka stówek lepsze niż #!$%@? za darmo)
  • Odpowiedz
  • 1
@kiciek: nie słuchaj tych ludzi, ja po 2gim roku informatyki poszedłem na praktyki i dostałem 2k brutto. Było to ponad 2 lata temu, poza tym praktycznie każdy na roku miał płatne praktyki, wiec śmiało możesz zadac jakiejś pensji.
  • Odpowiedz