Wpis z mikrobloga

@Elephant-gtx500: chciałeś napisać gazeta dla idiotów, których przejmują i obchodzą takie rzeczy.


@hartem: Nie, on ma rację. takie gazety tworzą dla ludzi, których to śmieszy. Tabloidy czyta się po to żeby poczuć się lepiej, prosty tekst i proste obrazy, jak w internecie, memy, demoty, komixy, w nich czytasz i oglądasz jaki to świat jest głupi, a Ty przecież jesteś mądry, nigdy byś nie rozmawiał z transformatorem.

Idioci, o których piszesz, stanowią margines odbiorców, nie opłacałoby się wydawać gazety
  • Odpowiedz
Ale śmieszne, gazeta dla idiotów których śmieszą takie rzeczy.


@Elephant-gtx500: Akurat ci ktorych to smieszy nie sa tacy grozni. Gorzej że tego typu gazety sa dla niektorych podstawowym źródłem informacji. I dla mnie najwieksza wpadka prezydenta Komorowskiego jest to ze udzielał wywiadu Faktowi i jeszcze mowil że go czytuje. Zreszta inni polityc tez sie przymilaja tabloidom bo kto z nimi pojdzie na wojne to zostanie zniszczuny w oczach sporej czesci
  • Odpowiedz
@herejon: Moja kolezanka pracuje w redakcji tej wspanialej gazety.

Mowi ze juz jej troche mozg przeoralo po tylu latach pracy, ale wciaz potrafia z czegos smieszkowac, bo ludzie zaskakuja ;)
  • Odpowiedz