Wpis z mikrobloga

Komu szczęście dopomoże każdy dzisiaj wygrać może... i bum.

Otworzyłem około 30 skrzynek, w tym większość za kasę zarobioną ze sprzedaży innych skrzynek. Nigdy nic powyżej 2 euro. Dzisiaj wpłaciłem kasiorkę by otworzyć fenixa, bo bardzo tanio chodzi i nie opłaca się jej aktualnie sprzedawać. No i proszę... x)

#csgo
Pobierz yuio - Komu szczęście dopomoże każdy dzisiaj wygrać może... i bum. 



Otworzyłem oko...
źródło: comment_fkl3PvQVMlLFxO34gEFv2U1dVdLpVueP.jpg
  • 21
@psposki: Albo ty mnie nie zrozumiałeś, albo ja ciebie. Ewentualnie obaj się nie zrozumieliśmy :D. Tobie chodziło, że wygląd FT w markecie jest jak FN. Mi - że maksymalny najlepszy (najdroższy) stan asiimovów to FT :P, który może mieć MW/FN wygląd. Analogicznie jest z niektórymi akaczami :) typu red laminate,blue laminate, emerald pinstripe. (BS ma prawie FN wygląd). Market może pokazywać wygląd broni FT jako FN, ale gdy zbadasz ją w
@psposki: Wytłumacz mi, co miałeś na myśli w odpowiedzi na mój wpis "maks jest FT z wyglądem FN" :D. Mi chodziło o to, że najdroższe stany AWP/M4A4 Asiimov'ów to Field-Tested, ale te właśnie FT asiimovy mają przeważnie wygląd zewnetrzny Factory-New.
@kbl: mam nadzieję, że troll. Nie istnieje stan broni MW/FN dla asiimov awp/m4a4. Tak samo jak dla Redline ak nie istnieje FN. Jeżeli ktoś posiadałby taki stan, to na pewno na csgolounge byłaby opcja dodania go..Poza tym, odbiło by się to głośnym echem w internecie, gdyby te stany faktycznie istniały.