Wpis z mikrobloga

@Tron: ale to karanie za posiadanie zielska nie jest równoznaczne z uznaniem tej osoby za idiotę. A to, że ty uznajesz, że polskie prawo traktuję cie jak debila to inna kwestia.
  • Odpowiedz
@Tron: są inne powody, wielu osobom nie opłacało by się gdyby narkotyki były legalne (ceny by spadły). Oni nie kierują się tutaj tym, że mają się za mądrzejszych.
  • Odpowiedz
@Skylarking: Ja wiem, że powody obecnego stanu rzeczy są inne, niemniej argumentacja rządzących jest taka, że oni wiedzą lepiej i będą decydować za całe społeczeństwo. W tym momencie myślę że trzeba walczyć z zakłamaniem.
  • Odpowiedz
@Tron: żeby nie było ja też jestem liberałem, ale liberalizm w wydaniu Korwina mi nie odpowiada, głównie przez zbytni konserwatyzm. Oczywiście ma prawo do takich poglądów ale jak się czyta wpisy dzieciarni wyzywajacej wszystkich od lewaków, i ich szowinistyczne i rasistowskie komentarze, to aż wstyd się przyznać, że jest się liberałem skoro obecnie jest on utożsamiany z dzieciarnią, która nie pojmuje istoty liberalizmu. To tak na marginesie x)

A ta
  • Odpowiedz
@Skylarking: Moim zdaniem Korwin nie jest wyborem dobrym. Niemniej jest wyborem najlepszym z obecnie możliwych. Dużo bardziej lubię Wiplera i chciałbym żeby to on objął przywództwo w KNP. No ale zobaczymy. :-)
  • Odpowiedz
@Tron: zgadzam się. Do tego widać, że Wipler robi podwaliny pod Rebublikanow i pewnie z tyłu głowy mu ciągle świta, że KNP to proces przejściowy. Osobiście uważam, że Rebublikanie będzie pierwszą solidną i pozbawioną Kowinowej groteski partią wolnościową.
  • Odpowiedz