Wpis z mikrobloga

@kasik913: To jest chyba jeden z najbardziej skutecznych srodkow - nie ma na celu odstraszanie kleszcza, jak wszystkie obroze itp, ale kleszcz zdycha nawet gry probuje sie przebic przez skore... Do dostania w kazdym zoologicznym

Jesli wet to psu daje to moze warto zmienic veta, bo naklada jakies gowno.

Idz do sklepu, kup sama FRONTLINE i wycisnij psu na skore na karku (nie siersc, a skore). Nie glaszcz psa przez 24
@kasik913: to może jakieś gówno inne wciera a nie konkretnie Frontline. Mojemu ostatnio też przy wizycie coś wtarł i nic nie dawało i na pewno nie był to Frontline (inne opakowanie). Ale nie wiem, nie interesowałam się podobnymi preparatami. Na moje olbrzymy działa super, tyle że muszę dwie ampułki w nie wlać :D
@kasik913: na Twoje kurduple jedna ampuła wystarczy :P ale kup Frontline nie żaden zamiennik, może to jest przyczyną że nie działa bo w innych jakaś jest inna substancja czynna. Ale nie wiem bo się tym nie interesowałam, z F. jestem zadowolona i używam od lat.
@fuurikuuri: Podobno to dowód, że klimat u nas się ociepla. Czy mogłabyś podać nazwy tych tabletek które się daje w ramach profilaktyki? Albo jeszcze lepiej jaką ma substancję aktywną? Chętnie się dowiem, co stosują w krajach bardziej doświadczonych w walce z tym problemem.
@KoriManiaczka: Tutaj daja to nawet kozom itd.

Dla psow tylko do veta, ale dla zwierzakow z gospodarstw mozesz kupic to w sklepie Tractor Supply (kocham ten sklep <3)

Najlepsze jest to, ze to co p[odaje sie kozom w zastrzyku mozna psom podac dousnie, wychodzi o wiele taniej, dziala tak samo. (Kolezanka tak robi w hodowli gdzie ma 12 bernardynow I podawanie tabletek co miesiac by ja finansowo zabilo, a ten lek
fuurikuuri - @KoriManiaczka: Tutaj daja to nawet kozom itd. 



Dla psow tylko do vet...

źródło: comment_WYM9w3k0OQmv9t5uIoSyPoBAhwvbF9zX.jpg

Pobierz