Wpis z mikrobloga

@hahacz: być może świetny, ale ponieważ dziwnym trafem kolejny raz w ciągu ostatnich dwóch dni natrafiam na jego natarczywą reklamę, więc teraz na pewno już nie obejrzę i każdemu będę odradzał.
@hahacz: nie wiem, widziałem to chyba już wczoraj na wykopalisku, ale z braku czasu odłożyłem na później, dziś koło południa jak tylko zajrzałem na wykop było na samej górze wykopaliska z podpisem "hahacz poleca" (jak się robi takie coś?), teraz znów. Automatycznie wtedy traktuję to jako coś a'la wykop sponsorowany i nie zaglądam.

edit: aha, teraz widzę, że chyba takie coś się pojawia jak znalezisko jest na urwisku, więc to wina
@jankotron: Na gorze wykopaliska jest "wykopowe urwisko" - system sam tam dodaje wykopaliska, ktore sa juz blisko konca terminu, ale maja szanse na wykopanie na glowna. Nie mam na to zadnego wplywu co tam sie znajdzie, bo to jest automatyczne.

Dziwne masz podejscie, zamiast sprawdzic czy znalezisko jest ciekawe to sie kierujesz jakimis pozamerytorycznymi kryteriami.
@jankotron: Znalezisko moze wejsc na glowna tylko w ciagu 24 h. Termin dla tego znaleziska mija juz wkrotce, dlatego je zareklamowalem w mikroblogu. Mozesz sobie oczywiscie ogladac kiedy sobie zyczysz, ale Twoj ew. wykop po 24 h juz nie bedzie mial wplywu na to czy znalezisko bedzie na glownej czy nie. Jak sie znalezisko dostaje na glowna, wowczas znacznie wiecej ludzi sie z nim zapoznaje, bo niektorzy tylko glowna czytaja.