Wpis z mikrobloga

Kiedyś jak byłem mały to kupiłem sobie loda wodnistego Solo i przechodziłem obok trzepaka gdzie przesiadywała ekipa starszych cwaniaków. Palili sobie papierosy i chyba ich zdenerwowałem że mam loda a oni nie bo jeden mi go wyrwał. Mówię, "ej weź mi oddaj mojego loda Solo" a on przyłożył go sobie do krocza i powiedział że jak teraz poliże to mi odda. Polizałem, pośmiali się trochę i mogłem loda w spokoju dokończyć.

Ostatnio wychodziłem z pubu i spotkałem tego rzezimieszka jak był #!$%@?. Pyta czy mam ognia, a ja mówię że nie mam, a tak naprawdę miałem. I kto jest teraz cwany, co?

#coolstory #truestory
Minieri - Kiedyś jak byłem mały to kupiłem sobie loda wodnistego Solo i przechodziłem...

źródło: comment_RWGczuxVYxbTOCb6nG71IgcYZ0VaqYLp.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Minieri: trzeba było powiedzieć , że podpalisz jak podejdzie . Jak by się zgodził , ustawiasz na maksymalny płomień i facet sobie domalowuje rzęsy razem z brwiami i częścią grzywki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Minieri: Kiedyś trafiłem na imprezę z takimi typowymi Andżelami co balują co sobota, i nawet nie wiecie jak męczy rozmowa z takimi tępymi istotami... Aż w pewnym momencie jedna zapytała czy mam ognia, i przyłożyłem zapalniczkę do krocza i odpaliłem, ona klęknęła i odpaliła sobie fajkę, do tej pory mam niezłe #heheszki z tego
  • Odpowiedz