Wpis z mikrobloga

@maciulski: niby tak, ale jednak preferował bym coś z większych sieci.

A orientujesz się jak wygląda sprawa zasięgu w Play'u? Mam smartfona na androidzie i z tego co wyczytałem bywają problemy - możesz coś opisać? Czy da się w Play'u ustawić aby zawsze korzystał z nadajników Plusa (bo akurat mam go od dawna i nigdy nie zawiódł mnie w tym temacie).
  • Odpowiedz
@Far3W3ll7: z tegoco się orientuję to nie ma opcji żeby korzystał z nadajników Plusa. Play ma działa w roamingu T-Mobile (czyli jak stracisz zasięg Play, to automatycznie wskakuje na T-Mobile). Miałem formułę 4 w 1 w Play i byłem z niej zadowolony więc mogę polecić. [na Vikinga zmieniłem bo miał ofertę bardziej odpowiadającą moim wymaganiom ( rok ważności konta) ]
  • Odpowiedz
@maciulski: i tylko T-Mobile aktualnie jest? Myślałem że więcej sieci mają, Orange na pewno był, Plus myślałem też... :/

I jak podróżowałeś albo siedziałeś w miarę w jednym miejscu (np. w domu/szkole/uczelni/pracy) to nie było żadnych problemów że nikt się do ciebie nie mógł dodzwonić, albo że ty nie mogłeś wykonać połączenia/internet przerywał?
  • Odpowiedz
@maciulski: To zwiedziłeś te metra ;)

Hmm chyba najsensowniejsze będzie po prostu kupić starter i miesiąc popracować na nim i zobaczyć. Jak będzie lipnie działać to odpuszczę przynajmniej playa i sprawdzę coś na innych BTSach, a jak będzie fajnie to zostanę... Zawsze mogę do plusa wrócić, nie? :) Szkoda że taki fajny zasięg mają a taka ****** oferta :/
  • Odpowiedz
@brokenik: nie robię tak dużo rozmó/smsów/internetu, żeby mi się opłacała tamta oferta. W Playu za 21zł bez rozmów poza playem wszystko mi wystarczy, a 100min za 9zł do innych sieci też mi starczy na miesiąc - 30zł wystarczy. W NjuMobile czuję, że z każdej kategorii nie doszedł bym do granicy opłat, więc fizycznie nie opłaca mi się ta oferta, bo nie wykorzystam jej głównej zalety... Przynajmniej ja to tak widzę, bo
  • Odpowiedz