Wpis z mikrobloga

#motocykle #motoryzacja Miraski! Przymierzam się do zakupu małego moto 125 w związku z tą nową ustawą. Jaki mniej więcej przebieg może osiągnąć moto z takim silnikiem w 4t ? Jest sens pakować się w jakieś nowe chinole jak Romet Division czy raczej szukać jakiejś CBRki w podobnych pieniądzach ? Na co zwracać uwagę przy kupnie używki ?
  • 11
@iedrzei: nie wiem czy ktos odpowie na pytanie o srednie przebiegi. Wszystko zalezy przeciez od tego jak bylo uzywane i dbane. na pewno sprzet od bardziej renomowanego dostawcy bedzie lepszy. Hondy slyna raczej z bezproblemowego dzialania przez lata. Sam mam juz 2 honde i zadnych problemow, a ta obecna mimo duzego przebiegu ledwo dobija do stanu "dotarta"
@iedrzei: Hmm cieżko odpowiedzieć na to pytanie. Moja kawa GPX 600 to 4T i ma przejechane blisko 50k kilometrów (o ile nie była kręcona do tyłu), przy czym wciąż jest w dobrym stanie (no może poza plastikami :P). Sądze, że pojemność tu nic nie zmienia, kwestia tego jak moto było serwisowane i jak nim jeżdzono. No i oczywiście jego wykonanie, chińczyki nie podołaja takiemu przebiegowi nie ma takiej opcji.
@iedrzei: dzisiaj też się zainteresowałem tematem i znalazłem Junaka 123 za 3,5K zł. Wiem ze to też chińszczyzna, ale podobno gość przejechał 16K km bez usterek. Za koszt lepszego skutera... sam się zastanawiam.