Wpis z mikrobloga

Dorgie Mirki, mam #nokia #lumia520 (wiem, wiem, siupa, bo nie android). Upadła mi z miesiąc temu, lekkię nadpęknięcie w prawym dolnym rogu. Ale śmiga od tamtego czasu.

Dziś podpinam do ładowania pod lapka, odpinam - dotyk nie działa. Czeka mnie naprawa szybki czy może jednak wystarczy reset softu (tel na gwarancji...)? Ktoś poleci dobry #serwis we #wroclaw (jeśli nie wezmą mi na gwarancję, a pewnie nie wezmą ze względu na szybkę...)?
  • 16
@Arhoax: Właśnie tego się obawiam. Dlatego liczę na jakieś podpowiedzi co do sprawdzonego magika od tanich napraw (zbyt tani telefon, żebym biegał do serwisów Nokii po oryginały).

Swoją drogą brałem Nokię z nastawieniem własnie na tani, prosty i wytrzymały. 4 miesiące i wytrzymałość poszła w zapomnienie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@cyberyna: Przyda mi się inna przeglądarka niż IE, ale na pracowniczym tylko to nam instalują... i nie wyświetla mi Twojego paska w ogóle. Dzwoniłem pod ten numer co podałaś, 160zł. Także Twój kolega to chyba jakieś specjalne chody tam ma, że za połowę ceny mu zrobili. Albo #fakestory ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś ma inne propozycje?
@CatHater: Ok, o chodach mówiłam, że pracuje po sąsiedzku.. dlatego facet dał mu rabat. Mój telefon HTC S8 (WP) tez ma zbita szybkę, też tam chciałam wymienić ale u mnie rosyjska ruletka. Albo się uda wymienić i będzie hulał, albo źle zamontowany digitalizer spowoduje, ze telefon będzie do wyrzucenia. Więc chodzę jak ta sierotą na razie z potłuczonym. Natępna będzie Lumia 920 z IPS, bo amoledy na mnie działają jak płachta
@CatHater: Niestety, uszkodzony został digitizer. W takim wypadku koszt robocizny wyniesie 99 zł + koszt części 60 zł + transport w obie strony 40 zł. Jeśli uszkodzona jest również ramka ekranu, wycena delikatnie ulegnie zmianie :) Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów, złóż zgłoszenie przez naprawatabletow.pl i jeszcze dziś skontaktuje się z Tobą nasz konsultant :)
Telefon samoczynnie się naprawił i działa. 2 dni nosiłem go w torbie, wyjąłem i pyk, śmiga bez zacinania, bardzo czuły ekran jak zawsze. #cuda wianki wyplatanki.