Wpis z mikrobloga

@Angrist: @Lookazz: No właśnie w pewnym momencie spolszczenie pojawiło się na Steamie (w wersji beta- spora część kwestii nieprzetłumaczona, na oko 40% tego co miałem, literówki, gdzieniegdzie źle odmieniana płeć) i niedługo później zniknęło, ale ludzie zrobili kopię i wrzucili do neta. No, na bezrybiu i rak ryba :]

Link.

Wracam do gry. Od czasów BG2 się tak nie wciągnąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Navrazz: Jeżeli nie straszne ci czytanie sporej ilości dialogów i kombinowanie jak rozwiązać zadania (zero prowadzenia za rączkę), a na dodatek chcesz doświadczyć jednego z najlepszych systemów walk turowych, zdecydowanie warto.

No i ilość contentu zadziwia. 9h póki co spędziłem w pierwszym mieście i nie zapowiada się, abym prędko je opuścił.
@wielooczek: @aryss: dzięki panowie. Kupiłem sobie wersję cyfrową. Własnie skończyłem samouczek. Zapowiada się miodna gra :D

zero prowadzenia za rączkę


No i w końcu jakiś tytuł w którym nie mam zaznaczonego wszystkiego na mapie. W każdej grze pełno wskazówek nawet do najprostszych czynności jakby twórcy robili gry dla debili.
@Navrazz: Pamiętaj, by w walce wykorzystywać otoczenie i żywioły. Niektórzy ludzie na Steamie marudzili, że gra za trudna, a dla mnie póki co za łatwa się wydaje (może dlatego, że mam w drużynie dwóch magów i jedną hybrydę maga i łowcy- magia jest potężna w tej grze, jeżeli wie się jak jej używać) :D
@Navrazz: W sumie jeden mag (może obezwładniać istoty stojące w wodzie dzięki elektryczności) czeka by się przyłączyć do drużyny, rezyduje chyba w bibliotece, jeżeli dobrze pamiętam. Do tego jest jeszcze Madora, całkiem niezła wojowniczka, ale nie pamiętam gdzie ją przyłączyłem- pokręć się po mieście.

Swojego złodzieja możesz nauczyć magii ziemi (+ czary Plama oleju i przywołanie jakiegoś stwora), kleryka magii ognia (i na początek czar Iskra) i powinno się to jakoś