Wpis z mikrobloga

@truskawkow: @michaeel: Gratuluję dziecka, fajnie że jest zdrowie i nie ma żadnych problemów, ale tego #!$%@? nie zniosę. Czemu wszystkie a przynajmniej 99% różowych pasków musi pieprzyć jakie śliczne jest to dziecko? Albo jaki z niego przystojniak. To nie fb więc przynajmniej nie będzie komentarzy "wykapany tata". Dziecko jak dziecko, przestańcie widzieć czegoś czego nie ma.
@Floki: ja tam Ci powiem, że nie lubię dzieci, a większość noworodków wygląda jakby je ktoś kapciem przydeptał niestety. Ale jeśli mam być szczera to TEN tak nie wygląda i jak już osoba, która od dzieci stroni jak tylko może [no, może z niewielkim wyjątkiem] mówi, że młody jest łady jak na noworodka TO JEST ŁADNY.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

@michaeel: i nie jaram się robieniem
@Elephant-gtx500: No i co wytestowałeś? Ja tu widzę 2 grupy użytkowników o przeciwstawnych poglądach. Jakby te same osoby plusowały to i to, wtedy rozumiem. Chociaż nawet nie, ja bym zaplusował oba. Bo mnie #!$%@? mówienie na każde dziecko 'o jezu ale śliczne' skoro wszystkie wyglądają tak samo praktycznie, ale zarazem cieszę się szczęściem autora tego wpisu.
@Elephant-gtx500: No właśnie nie wiem co Cię tak to obchodzi że się tu ciągle burzysz, robisz jakieś screeny i co nie tylko. Nie rozumiem takich ludzi, powtórzę się - użyj czarnej listy jak nie chcesz widzieć takich wpisów. Jak coś mi się nie podoba to albo to omijam i zapominam w ciągu sekundy, albo jak już poświęcam temu czemuś czas i energię to nei udaję że mnei to kompletnie nei obchodzi.