Wpis z mikrobloga

Powiem wam ze fajnie tu jest. Jutro już wylot o 23 :-( śmieszne trochę ze zostawiam sprzątającym napiwek a oni go nie biorą tylko odkładają np na stolik xD jest sejf ale trzymam tam tylko hajs i biżuterię a tak kamerę laptop czy coś to nawet nie chowam bo nie kradną... Dziewczyna w barze zostawiła telefon, po 3h się zorientowała i nikt nie ukradł. Leżał tak jak leżał :-D dużo rosjanek chodzi po plaży w stringach :-D starsi faceci się oglądają :-D w ogóle za nic się tu nie placi. Wszędzie podpisujesz się i przy wyjeździe płacisz. Fajnie tu jest ale jak wybuchnie wojna to chyba przeprowadze się do Hiszpanii bo te wyspy mają zniknąć za 20 lat #oskarmale
  • 20
@tr00ci0:

@Pustulka: np ja zapłacę kolo 500$, nurkowanie 150, wypożyczalnia sprzętu do nurkowania bo nie brałem swoich pletw to na 4 dni wziąłem 30$, masaż dziewczyny 100$ w All jest 15 minut a ona miała inny 75min, szybszy internet wziąłem za 50$ by móc np YouTube bez problemu oglądać bo ten darmowy to tylko wykop i fb. Coś tam jeszcze bo liczyłem ze 520 jakoś wyjdzie