Wpis z mikrobloga

@gorzka: Średnia wieku to powyżej 23, a uwierz, że jak się chce to można się spiąć. Ja biorę bezpłatny urlop i lecę z Londynu tylko na Woodstock. Ale dobra, zrobię wpis o ponownym spotkaniu w sobotę, ale w ostatni dzień to Ty się wielu osób nie spodziewaj. Koncerty, środek imprez, wszystko będzie rozkręcone na maksa, ludzie zapomną, że takie coś jak mirko w ogóle istnieje i mało ludzi będzie w ogóle
Koncerty, środek imprez, wszystko będzie rozkręcone na maksa,


@lennox_: no nie myślałam o wieczorze, tylko tak może 11-12 zanim się jeszcze fajne koncerty zaczną

że jak się chce to można się spiąć


No niestety nie zawsze można wziąć danego dnia urlop. Fajnie, że Ty możesz, ale to nie znaczy że każdy może. Inna sprawa że woodstock już mnie tak nie kręci, żeby jechać tam na tydzień i specjalnie na woodstock brać
@gorzka: W sumie jednak stwierdziliśmy, że nie będziemy robić więcej niż jednego wykopiwa, bo wtedy porobią się grupy ludzi, którzy będą sobie wybierać daty kiedy wpaść, a ja nie jadę tam po to, żeby przez trzy dni siedzieć pod biurem rzeczy znalezionych i czekać na tych, którym akurat tak pasowało. Oficjalne jest w piątek. W piątek też zobaczymy kto będzie chciał się spotkać znowu i w sobotę można już nieoficjalnie iść