Wpis z mikrobloga

lol właśnie się dowiedziałem, że we wtorkowym turku w Gdańsku grałem przy stole z Kacprem Rucińskim. Od samego początku mi się wydawało, że to on, ale stwierdziłem, że to tylko ktoś mega podobny. Nie wiedziałem, że pyka w poksa.

#p---r
Sickstee - lol właśnie się dowiedziałem, że we wtorkowym turku w Gdańsku grałem przy ...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sickstee: jak tam ogólnie się gra? polecasz? Planuję wpaść, ale nie wiem czy dam radę z czasem regularnie tam grać, a z tego co wiem, jest coś w rodzaju ligii. Na koniec serii turniej finałowy dla najlepszych graczy.
  • Odpowiedz
@kluen: Polecam jak najbardziej, gra się całkiem przyjemnie, bardzo fajni ludzie. Oczywiście przychodzą tacy siedzący po cichu na pełnej spinie, ale raczej wszyscy kontaktowi i śmieszkowi. Przychodzą nawet laski i całkiem dobrze grają, we wtorek na stole finałowym były 3, z czego jedna odpadła na bubblu, a druga weszła do kasy. Struktura tylko trochę słaba, ale chyba lepiej się tego zrobić nie da bo turki trwałyby w nieskończoność. Przy tych
  • Odpowiedz
@Sickstee: ahhaa to ciebie szukalem. Kiedys wrzuciles foto z turka w Gdansku. Moglbys podrzucicc jakas rozpiskle jak to tam wyglada. tzn w jakie dni tygodnia jakie turnieje. Z poczatkiem miesiaca bede w Gdansku juz na stale i chetnie bym sie wybral.
  • Odpowiedz