Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #homoniewiadomo #homosapiens

@artpop

Jako, że staram się być obojętny na to co kto i kogo i jak kocha, tak Twoja agresywna propaganda homo i podkreślanie, może niedosłowne, ale jednak tezy, że tylko mężczyzna z mężczyzną tworzą kochająca się parę zaczyna mnie irytować i denerwować. Całe szczęście Twoja szczęśliwa para na ten moment nie jest w stanie z medycznego punktu widzenia przedłużyć gatunku, a patrząc na Twoje wpisy cieszy mnie to ogromnie.

TAK WYGLĄDA ZAKOCHANA PARA
Pobierz
źródło: comment_Z6YRWXIhujaxnLl3o2zcVX2KpG63ZOAf.jpg
  • 8
@desygnat: No i super. Zdradzę tylko, że jestem w związku z kobietą.

a patrząc na Twoje wpisy cieszy mnie to ogromnie.


@desygnat: Już dwójka par lesbijek dzięki mojej pomocy ma swoje dzieci. Są urocze. Pozdrawiam.
@artpop: osoba homo może, ale para tak jak np. Ty i Twoja dziewczyna nie jest w stanie. Przestań tylko spamować ciągle tymi fotkami. Nic nie ugrasz, nic to nie zmieni, a nie tylko ja na to zwracałem uwagę i nie tylko mnie to drażni. Ciągłe wpajanie, że to nie odmienność w ludzkiej świadomości powoduje zupełnie odwrotny efekt o zamierzonego.
@artpop: Jakbyś nie filozofował to osoba homoseksualna nie jest w stanie przedłużyć gatunku. Potrzebuje do tego czyjejś ingerencji: i tu zaskoczenie- kogoś płci przeciwnej.