Wpis z mikrobloga

O co chodzi z #michalikmilf? niedługo każda dziennikarka będzie miała własny hasztak tylko gotowiec nazwisko+milf i gotowe.

Co do pani redaktor to nawet ją trochę lubiłem ale wczoraj przeczytałem jej wpis w #natemat i #gimboateizm motzno,

Serio po kimś kto potrafi rozmawiać z Ziemkiewiczem, Korwinem, Środą itd. na podobnym poziomie spodziewałem się czegoś więcej a nie tylko tego że Katofaszyści xD są straszni i okropni trzeba ich izolować!!!!111oneoneone xD

rozumiecie gdzie leży żart prawda?

Jakby to nam jeszcze faktycznie zagrażało-państwo wyznaniowe xD

Bo akurat to jest największym problemem na dzień dzisiejszy a nie to że tam nami banda skorumpowanych #!$%@? od lat rządzi.

Nie wiem co mnie bardziej irytuje:

czy to że Michalik mnie rozczarowała swoim gimbo tekstem

czy to że pisze w #natemat czyi portalu jednego z największych #!$%@?ów medialnych (którym gardzę)

Zresztą pewnie wszystko naraz

Wybaczcie że nie umiem pisać ale jest 2 w nocy a ja potrzebuję snu a miałem potrzebę o tym napisać

#4konserwy #superstacja #gardzeszczerzetomaszemlisem
  • 10
  • Odpowiedz
Serio po kimś kto potrafi rozmawiać z Ziemkiewiczem, Korwinem, Środą itd. na podobnym poziomie spodziewałem się czegoś więcej a nie tylko tego że Katofaszyści xD


Czyli źle że jako dziennikarka prowadząca wywiad stara sie być obiektywna i prowadzi dyskusje z wszystkimi, a prywatnie ma swoje własne konkretne poglądy?
  • Odpowiedz
@WlasciwosciBetonu: odpowiedź brzmi:....nie

Ale chodzi mi o to że równie dobrze mogłaby napisać o tym jak krasnoludki są groźne w dzisiejszych czasach i miałoby to tyle samo sensu.

@Epoche: Właśnie po kimś takim oczekuje się że nie będzie pisała głupot a tym jak te krasnoludki są groźne.

@bruceivins: Nie wiem co ma tu Korwin do rzeczy ale Gozdyry nie lubiłem już przed tym zanim stała się ulubienicą kuców...
  • Odpowiedz