Wpis z mikrobloga

#play #playnakarte #kiciochpyta #gsm #telefoniakomorkowa

Ej, mam od kilku lat play na kartę, wydaje mi się, że zawsze jak doładowuję konto za 5 czy 10 złotych, to mi przedłuża wartość konta o rok. (np. teraz mam ważne do 5 lipca 2015 roku, po doładowaniu za dyszkę). Myślałem, że to tak zawsze i dlatego polecałem tę sieć.

Wczoraj do innego telefonu kupiłem starter, doładowałem, i jest tylko do września. Czemu tak? Może jest na sali jakiś spamer/publicrelationowiec playa, i może mi to wytłumaczyć?
  • 14
  • Odpowiedz
@prawdziwek:

Każdy operator ma taką taryfę, nie widzę zalet playa


skąd mogłem wiedzieć:/ dawno się tym nie interesowałem, i nie wiedziałem, że to się tak pozmieniało. Kiedyś był po prostu telefon na kartę, albo na abonament, a teraz widzę, że samego "na kartę" każdy operator ma conajmniej kilka ofert.
  • Odpowiedz
@abcc5: orange free na kartę, jedyna taryfa w pl gdzie internet ważny rok (bonusy po doładowaniu), ale smsy 20gr. min 29 i brak pakietów. a w orange teraz jest promocja 6gb za 6zl na 60dni ale wszędzie tylko nie we free na karte właśnie.
  • Odpowiedz
@prawdziwek:

Rok temu z tego korzystałem i super sprawa, ale jak się promocja kończy to już nie do końca. Pozwolę sobie jeszcze raz zapytać (^^), którą sieć warto wybrać, przy taryfie ważność konta na rok?
  • Odpowiedz
@prawdziwek:

No nawet fajnie 10 zł doładujesz na miesiąc i 100 MB internetu + 6 gr za SMS/19 groszy za minutę połączenia, ciekawe, czy do tej sieci jest za darmo, czy też się płaci jak do innych. Play ma teraz oferte 3w1, ale za 14 zł miesięcznie, czyżby trzeba było doładować za 20 zł? Czy 10 zł + 5 zł, da to samo, ale 2 doładowania trzeba :D
  • Odpowiedz
@abcc5: do virgin jest za darmo jak masz do play za darmo. I zawsze jest +50% do doładowania wiec stawki sa smieszne. Ja jestem przeciwnikiem 4w1 bo to stałe min 21zl miesiecznie czyli niebezpiecznie blisko abonamentu. To pakiety cykliczne i wystarczy miec co miesiac te 14 czy 21zl na koncie i sobie wezmie. I doladowywac inaczej niz co ieaieczna promocja doladowan (np+100%) sie nie oplaca.
  • Odpowiedz
@prawdziwek: no dobra, to z ciekawości (bo teraz już na razie nie zmienię, bo zainwestowałem całe tłuste 10 zł w tego playa) poleć mi proszę:

chodzi o taryfę dla starszej osoby, która dzwoni może raz na miesiąc albo rzadziej i rozmawia pół minuty; nie wysyła żadnych smsów, żadnego internetu, usług itd. Chodzi po prostu o telefon, na który można czasem zadzwonić, i żeby można było z niego zadzwonić w jakichś
  • Odpowiedz
@jankotron: dla ciebie tez ten virgin, a dla tej starszej osoby tez moze byc, albo "w rodzinie" bo konto wazne 2 lata po doladowaniu. Albo play rwk a sobie play na karte zeby miec darmowe do tego jednego i do innych w play. I ładowac 50 na 3 miechy gdy jest promocja na fejsbuku co miesiac +100%.
  • Odpowiedz
A internet mozna wylaczyc w kazdym telefonie, ostatecznie wejsc w profil konfiguracji i napaskudzic w apn czy punkcie dostępu to sie nie polaczy.
  • Odpowiedz