Wpis z mikrobloga

@varez: Mnie się śmiać chce z tego, że jak ktoś nabiera się na ajfony bez folii to debil, idiota i ogólnie wszyscy mają bekę jak można w o uwierzyć - a jak na mirko rozdają ajfona to wszyscy plusują i wierzą w to jak dziwka w lepsze jutro.
@varez: Zamierzam plusować każdy jego kolejny wpis z konkursem :D Wyborny bul dupy gosciu powoduje i wykopkow. Im wiecej sie ich nabierze, wygra a potem sie zawiedzie, tym wiecej ludzi nie wezmie udziału w takich gównach nastepnym razem.
@Shaki: już to wyjaśniałem - w ten sposób, gdy ktoś faktycznie będzie chciał dać drugiemu mirkowi coś fajnego - zgłoszą sie tylko boty, plusujące wszystkie "darmowe" rzeczy.
@varez: No i bardzo dobrze. Niech #!$%@?ą z rozdawaniem gówien dla atencji na jakieś bravo.pl :| A nie że kupujesz bundla za 5 złotych a potem jesteś w gorących cały tydzień z miliardem plusów cały tydzień rozdając jedną grę po drugiej :| #!$%@? że warte po 50groszy, cebula i tak zaplusuje. I całe mirko zawalone takim gównem, całe gorące to jeden wielki festiwal cebuli bo stulejarze wykminili że na mirko atencja
@Shaki: cóż, mi się udało raz wygrać - książkę ;)

nie kupuję też bundli za minimalną, żeby tylko mieć klucze, ale zdarzyło mi się kupić takiego Antichambera "normalnie", a potem był w bundlu, którego kupiłem z powodu innych gier - chętnie oddam, bo gra fajna

jeżeli nie odpowiadają Ci konkursy - blokujesz tagi, problemu nie ma

jeżeli nie odpowiadają Ci konkursy, w których ktoś oszukuje - cóż, nic z tym nie