Wpis z mikrobloga

Jacy wy wszyscy jesteście #!$%@?, @prawilniakk robi kolejny oszukany konkurs, a wy dalej plusujecie wszystko w tagach #rozdajo #zadarmo

Czy naprawdę ten kraj musi być pełen idiotów i cebulaków, którzy dadzą zgwałcić się we wszystkie otwory za coś "za darmo"?

PS. Wsród plusujących rozlosuję 3 nagrody:



  • 57
  • Odpowiedz
@Ilovestripes: Nie chciałabyś zobaczyć jak się myje bordo? To musi być naprawdę ciekawe zjawisko, to ociekanie zajefajnością, te tryskające tęcze, ten blask bijący z kluczowych miejsc.
  • Odpowiedz
@Gorion103: nikt nawet nie sprawdza wyników ;] plusują, bo ich to nic nie kosztuje, ale na mirko robi się burdel, gorące to fejkowe wpisy, a jak ktoś faktycznie coś będzie chciał oddać (sam mam parę kluczy) to w końcu będzie dostawał plusy tylko od takich botów, którzy biorą, bo za darmo, choćby mieli nie grać/mieć duplikat.
  • Odpowiedz
@vakond: kurde, nick brzmi jakby znajomo. zakładam, że należysz do byłej elity. Robuś? sebapatol nierób łamacz prawa? wyjaw swoją tożsamość!
  • Odpowiedz
Czy naprawdę ten kraj musi być pełen idiotów i cebulaków, którzy dadzą zgwałcić się we wszystkie otwory za coś "za darmo"?


@varez: Przecież to tylko jakiś dodatni znaczek na portalu internetowym, który zniknie jak braknie prądu.
  • Odpowiedz
@TheMan: tutaj nie da się zrobić nic innego. Sam wiesz, co jest w skelpach jak rzucą gumowe buciki za 15,99 w lidlu czy coś. Mnie nie chodzi o plusy, tylko mentalność
  • Odpowiedz
@varez: To już zależy od człowieka. Tutaj mogę dać plusa, bo nic mnie to nie kosztuje ani nie ponoszę za to żadnych konsekwencji czy wyrzeczeń, a jeśli trafiam na wpis przeglądając gorące to tym bardziej przy okazji nie zaszkodzi. Co innego lecieć specjalnie do Lidla o 6 rano i czekać na otwarcie, ale z drugiej strony te wszystkie babcie takie mają doświadczenia z dawnych czasów, a i za emeryturę 800
  • Odpowiedz