Wpis z mikrobloga

Trochę mi się nudziło i postanowiłem zrobić listę coinów, kto idzie w górę a kto w dół na mintpal;)

link do exela: https://drive.google.com/file/d/0BwEVsdYCboWLaTBJVEI4cVYtLVE/edit?usp=sharing

Jak widać nie ma sensu głosować na pinka bo na pewno nie zdąży wejść, jak na razie głosuję na aidena - kupowałem je na górce i chciałbym by cena podrosła a ma duże szanse na wejście za 2 lub 3 tygodnie, warto przyjrzeć się: MNR, SFR, OPC mają niezły przyrost głosów, trzeba będzie poczytać co to za twory ;)

#kryptowaluty #mintpal
ziomekg - Trochę mi się nudziło i postanowiłem zrobić listę coinów, kto idzie w górę ...

źródło: comment_TFgyEN6NGFyrrYIPS56ztHpkPQrXV3SW.jpg

Pobierz
  • 12
@willapl: to wina wykopu że tak słabo powiększa, spróbuj może zapisać na dysk to będzie lepiej widać, w skrócie: w 4dni z 43 na 31 miejsce ~570 głosów dziennie, nie najgorzej ale niektóre mają większy przyrost głosów
@Sudokuu: bo bittrex jest lepszy od mintpala wystarczy zobaczyć na volumen, rzeczywiście ostatni post z kwietnia nawet nie zauważyłem;( ale widać że sporo osób głosuje i liczę na małą pompkę bo kupywalem na górce, głosując nic nie tracę.
@majkel_94: nie wiem nie chce mi się dzisiaj robić analizy ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie za dużo się nie zmieniło, w weekend zrobię nowe zestawienie i może wyliczę prawdopodobieństwo, które waluty mają szansę wejść z głosowania do 1 września.