Wpis z mikrobloga

#gsm #telefony #kociochpyta #niewiemjaktootagowac

Hej Mirki !

Jestem słabo rozgarnięty w sprawach telefonów i ofert sieci komórkowych, stąd też kieruje do was moje pytanie: czy ciągnąć dalej abonament z play (65zł i śmieszna ilość minut i smsów) czy może jakiś operator ma lepszą ofertę dla nowych abonentów ? Max chcę wydawać jakieś 70 zł za abonament + jakieś dwie stówki przy ewentualnym kupnie telefonu. Jest jakaś taka sensowna oferta na rynku z dobrym aparatem telefonicznym ?

Może ktoś pomorze ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
  • 3
@Nicmisieniechce: ja śląsk ale Ci pomogę: telefon sobie kup oddzielnie bo inaczej się nigdy nie opłaca. Weź sobie formule 4w1 (na kartę) w play. Za 21zl/MC masz 1gb internetu, nie limitowane rozmowy w play, nie limitowane sms do wszystkich, rozmowy do innych sieci po 9gr/min
  • Odpowiedz
@Nicmisieniechce: spróbuj złożyć wypowiedzenie że chcesz na koniec umowy przejść na kartę lub do konkurencji i czekaj co zaoferują. Sąsiad wywalczył za właśnie 60zł (na początku ma przez kilka mc 0zł abo) na 2 lata nielimitowane rozmowy i sms, 2gb internetu i lte do końca roku i dali za 1zł mu xcovera.
  • Odpowiedz
@emtei: w sumie to nie jest głupie, bo licząc, że 21 zł x 24 miesiące = 504 zł, a dajmy na to 70 zł x 24 = 1680 zł - czyli tym samym mogę mieć aparat za 1200 zł biorąc go sobie spokojnie na raty na 24 miesiące.

Dodam, że nie dzwonię dużo, nie zdarzyło mi się nigdy wykorzystać całego pakietu minut i smsów więc to jest sensowna opcja.

@Carlos_Irwin_Estevez:
  • Odpowiedz
Ja na telefonach się nie znam. Szukam czegoś co zawsze ma klawiaturę qwerty więc poleciłbym Ci blackberry q5/q10 lub galaxy chata bo jest tani (ale qfa bez rootowania i #!$%@? google plusów, chatów samsunga i innego bloatware nie da się używać) :D

Ja zawsze biorę umowe na 12mc i bez telefonu. teraz przedłużylem umowę na tych samych warunkach i dodali mi 500mb internetu oraz dziwnym trafem włączyli zgody na reklamy. Po jednym
  • Odpowiedz
@Nicmisieniechce: Tak - tylko nie. Bo widzisz ta oferta jest #!$%@? BO masz tylko do play rozmowy, za każde inne zapłacisz, czyli uzbiera się abo i tak na poziomie 40zł + więc za 20zł miesięcznie cudów nie nakupisz, wiem że oni na tym zarabiają - ale ja potrzebowałem do firmy numer, więc wybrałem NJU - płacę 67zł miesięcznie bo musze mieć full unlimited i co najmniej 1,5GB neta - do tego
  • Odpowiedz